فقط تا به حال به خارج’: خاموش کردن خستگی نوبت هزاران beachgoers به rulebreakers

BODEGA خلیج — دولت پارک رنجرز و دیگر مقامات تبادل نظر در کمک به اجرای ساحل تعطیلی در طول سونوما ساحل عمدتا گفتن بازدید کننده آنچه را که آنها در حال حاضر می دانستم که قبل از آنها وجود دارد: تمام پارک ها بسته شده است.

اما این دانش نیست منصرف هزاران نفر از مردم از رفتن به ساحل دریا از اواخر مارس اجتماعی-فاصله نتواند در کالیفرنیا پارک به خصوص در سواحل شمال, درخواست مقامات دولتی را تعطیل دسترسی به پارک ها و سواحل در سراسر کشور.

برای برخی از, آن را به اندازه کافی به دور از خانه و توقف در کنار جاده برای گرفتن یک نگاه اجمالی از اقیانوس و آسمان باز و تنفس را در سرد شور هوا پس از چند روز یا چند هفته cooped, در خانه, حتی اگر آن را از لحاظ فنی غیر ضروری سفر.

اما بسیاری از فرصت داده شود — حتی لحظه ای مشاهده نشده و یا یک فضا به اندازه کافی بزرگ به اسلاید وسیله نقلیه خود را از بین موانع — فقط باید نادیده گرفته فلاش “پارک بسته” نشانه ها در بزرگراه ها و ضربه ساحل و یا یک دنباله coronavirus قوانین سر در گم می شود.

که چه سونوما ساحل پارک دولت پرسنل در حال پیدا کردن پس از بیش از پنج هفته تحت هرگز-قبل از پناهگاه در محل سفارشات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش جهانی بیماری همه گیر.

یکشنبه, آنها تا به حال صادر شده بیش از 5,200 کلامی هشدار برای نقض shutdown از مارس 28, گرگرفتگی مردم از سوئیچ ها و تعقیب آنها را از پارکینگ.

آنها همچنین نوشته 214 پارکینگ استناد و 20 جدی تر استناد است که نیاز به مجرم به نظر می رسد در دادگاه. بسیاری از بلیط دریافت کنندگان از خارج از منطقه است.

“که در آن شما فکر می کنم ما بار کار را از این پناهگاه در محل سفارش آن را تقریبا مخالف” گفت: نظارت رنجر تیم مورفی که در ارائه آمار. “ما حجم کار افزایش یافته است و برای این زمان از فصل برای ما و شما می دانید کلامی هشدارها و همه چیز را از طریق سقف هستند.”

گرم و آب و هوای آفتابی در طول هفته گذشته تنها افزایش فریب ساحل پارک پرسنل گفت: همگرا با آنچه در آینده می شود شناخته شده در سراسر کشور به عنوان “قرنطینه خستگی” یک عبارت به طور ناگهانی در زبان بومی در حال حاضر که اکثر جوامع به خوبی گذشته یک ماه به اقامت در خانه سفارشات. این هفته را علامت سونوما کانتی ششم با اواسط هفته پسوند در پناهگاه منظور به طور گسترده ای انتظار می رود به طول های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر به خوبی گذشته زمان ممکن 3 انقضا.

پنج شنبه, تابستان-مانند روز تعطیلات آخر هفته “احتمالا بزرگترین مردم در انتخابات و در عین حال تا آنجا که به کل این چیزی که می رود گفت:” مورفی همتای نظارت رنجر دامین جونز.

تقریبا همه او مواجه می شوند به سادگی گفت: “من فقط به حال به خارج” او گفت:.

داستان شده مشابه در سراسر کشور با توده مردم تجمع که در آن سواحل و پارک ها شده اند باز و با وجود هشدارهای از دولت محلی و مقامات پارک باید با احتیاط با توجه به تمایل طبیعی به خارج با بهره گیری از آب و هوای زیبا.

برای بیشتر قسمت ها سونوما ساحل پارک دولت مقامات در حال تلاش برای درک شود. هر کس تحت استرس آنها اذعان به طوری که آنها در حال تلاش به کمتر تنبیهی بیشتر آموزشی در رویکرد خود را.

“به طور کلی اگر ما می توانیم به مردم و با آنها صحبت کنید و آنها را به ما بیان و مفهوم پشت همه چیز و به همین دلیل این است که در آن معمولا کافی است” جونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>