فقط یک نور’: جامعه می پردازد ادای احترام به سانتا رزا افسر درگذشت coronavirus

درخواست مردم می دانستند که Marylou Armer آنچه آنها را تحسین بسیاری در مورد سانتا رزا کارآگاه پلیس و آنها به احتمال زیاد به استناد:

شادی او صبورانه تابش.

چگونه او را درمان قربانیان خشونت خانگی با احترام واقعی و دلسوز که مطمئن باشید آنها موارد خود را در دست خوب است.

او در خانه lumpia یا فیلیپینی رول بهار.

“او فقط یک نور روشن” گفت: کریستین Castillo, رئیس حقیقت این سانتا رزا-بر اساس غیر انتفاعی است که در خدمت و طرفداران برای بازماندگان تجاوز جنسی و سوء استفاده است. “آینده درخشان ستاره در آسمان است که او خواهد بود.”

Armer ساکن امریکن کنیون در Napa County چیزی غیر معمول هنگامی که او به شدت از کار به عنوان یک غیر نظامی زمینه شواهد تکنسین در SRPD به ادای سوگند به عنوان یک افسر پلیس است.

به طور گسترده ای مورد ستایش برای سعی و کوشش و انسانیت او نمایش داده می شود به عنوان یک خشونت خانگی/تجاوز جنسی محقق 43 ساله Armer درگذشت سهشنبه از عوارض COVID-19. او اولین افسر پلیس کالیفرنیا از دست داد به جهانی همه گیر.

“این یک رویداد غم انگیز. آن لطمه می زند” یک عزادار 20 سال SRPD همکار و دوست, Stephen Bussell گفت: در شهرستان سالن کنفرانس خبری روز شنبه.

Bussell رئیس جمهور از سانتا رزا افسران پلیس انجمن دعوت کمکهای مالی به صندوق یک قهرمان به حساب گروه و پرک صلح افسران انجمن تحقیقات کالیفرنیا ایجاد شده به نفع Armer خانواده.

رئیس پلیس Ray ناوارو گفت: بستگان Armer خواسته اند که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی منتشر خواهد شد در مورد خانواده است.

ناوارو گفت: از دست دادن Armer در نظر گرفته شده توسط SRPD به عنوان یک in-the-line-of-duty مرگ “بوده است بسیار سخت ضربه به بخش ما است.”

ناوارو گفت: Armer شد نه تنها انتگرال به SRPD بود اما کسی که “همیشه روز خود را بهتر است.

“من فقط نمی تواند به یاد داشته باشید یک روز که من او را دیدم که او نیست که یک لبخند بر روی صورت خود,” رئیس گفت.

Armer را نام خانوادگی بود هرناندز که او پیوست SRPD به عنوان یک کارمند غیر نظامی در سال 1999. به عنوان یک زمینه شواهد تکنسین او گزارش خود را به صحنه جنایت و ترافیک برخورد به جمع آوری اثر انگشت اندازه گیری و شواهد ضروری برای تعیین چه کسی مقصر بود چه اتفاقی افتاده است اگر اتهامات باید دنبال شود و در برابر آنها.

“اگر شما نیاز به او وجود دارد” گفت: مامور حرفه ای بلین شکار که بازنشسته از SRPD در سال 2004 به عنوان یک گروهبان. او اغلب مشغول به کار در کنار Armer شد و برای همیشه تحت تاثیر او سعی و کوشش.

“او فقط یک فرد خوب” شکار گفت. “آسان رفتن. او اجازه نداد چیز رسیدن به او.”

شکار که اذعان می کند که اغلب در اشک پس از یادگیری از Armer مرگ بود در میان بسیاری از همکاران او که خوشحال شدند که پس از نزدیک به نه سال به عنوان یک زمینه شواهد تکنسین او اعمال می شود برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس است. گروه فرستاده او را به آکادمی پلیس.

او در زمان او سوگند در ماه مه سال 2008 شد و یک افسر گشت. یک حمله خشونت آمیز در E خیابان در جولای 2013 می توانست پایان زندگی حرفه ای خود را, اما او نمی اجازه دهید آن را.

Armer و یک افسر دوم تا به حال بازداشت یک زن به اتهام رانندگی مست هنگامی که یک مرد مسافر جوزف سیمونز, 32, lunged در آنها. سیمونز زدم Armer به زمین و سپس لگد و مشت او را در سر و صورت و جاهای دیگر.

او دچار آسیب های جدی اما پس از دوره نقاهت و بازگشت به گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>