هیئت منصفه برای تصمیم گیری سرنوشت سانتا رزا, درد, دکتر, در دادگاه برای قتل

چهار بیماران تحت درمان با سانتا رزا, درد, دکتر, در دادگاه برای قتل خود متحمل شده بود از فوق العاده لیست از مشکلات بهداشتی مرکب اضطراب و افسردگی و خودکشی و سوء مصرف مواد.

آنها تا به حال مادام العمر کمر درد و دیابت و لوپوس بیماری خود ایمنی مزمن انسدادی ریوی بیماری ها و صدمات ناشی از تصادفات ماشین.

هر چهار منطقه سونوما کانتی ساکنان — Tripo نلسون دین Rielli, باند تبهکار Badenhop-ورزش ها و اشلی مک دونالد — درگذشت در سال 2016 یا 2017 از مواد مخدر استعمال بیش از حد در حالی که تحت مراقبت دکتر توماس کلر. مک دونالد مرگ ذکر شده بود به عنوان یک خودکشی در گواهی مرگ او در حالی که دیگران بودند حکومت تصادفی.

چهارشنبه سونوما کانتی داوران شروع کار تصمیم گیری کلر 73 است که به جرم قتل درجه دوم خود را برای مرگ و میر با توجه به نقش تجویز داروهای قوی از جمله مواد مخدر و چه دادستان استدلال بود و سابقه بی پروا ramping تا دوزهای بدون مراقبت ترین مشکل بیماران.

“آیا او بودن و مهربان دکتر ؟ است او در ایمان خوب درمان درد؟” معاون دادستان کل توماس کشور گفت: در اختتامیه استدلال به این نتیجه رسیدند که چهارشنبه. “یا این است که او تغذیه اعتیاد باشد؟”

کلر نیز به اتهام سوء استفاده سالمند برای درمان خود را از سابق بیمار سوزان راس که درگذشت در سن 67 در سال 2015 به علاوه چهار فقره از بی پروا تجویز داروها به جنیفر نقره و الهام Rieden سانتا رزا استیون Delacour از فرستویلل و یک عامل مخفی نما به عنوان یک بیمار است. نقره Rieden و Delacour شهادت در دادگاه علیه او.

او چهره از 60 سال به زندگی در زندان اگر در همه محکوم به شمارش.

محاکمه آغاز شد در اواخر ژانویه و متعاقب آن هفته گسترش به کیفرخواست از کشور مواد مخدر اپیدمی صنعت داروسازی سود محور انگیزه های دولت فدرال نادانی برای توقف بحران و یک ناراضی, دکتر, نقش در میان گرداب. داوران شروع مذاکرات بعد از ظهر چهارشنبه ادامه خواهد داد و سه شنبه صبح.

کلر وکیل جان کاکس استدلال دولت راه اندازی یک جادوگر هانت علیه او در یک تغییر عمده در استقرار پزشکی راهنمایی در مواد مخدر تجویز چون کلر درمان بیماران با مشکلات پیچیده و ثبت زشت ترین افکار در مورد آنها را در یک مجله.

دولت را مورد یکی از تعداد انگشت شماری در سراسر کشور که شامل پزشکان متهم به قتل بیماران خود را از طریق مواد مخدر شیوه تجویز و مورد دوم از نوع خود در کالیفرنیا است.

در بیانیه پایانی خود Cox خواسته منصفه در نظر گرفتن اثر ملی از تصمیم خود گفت که حکم خود را می تواند “در واقع تغییر جهان” و “تاثیر بسیار زیادی در جامعه پزشکی است.”

“پزشکان استفاده می شود برای دریافت شکایت کرد نه تجویز مخدرها” کاکس ادعا کرد. “در حال حاضر آنها در حال متهم به قتل است.”

دولت دادستان جلب لینک مستقیم میان داروها کلر doled به بیماران خود را در مخاطره ترکیب و شواهد او نادیده گرفته آشکار علائم هشدار دهنده از جمله خودکشی و مواد مخدر به دنبال رفتار است. گفتند کلر مجله ارائه یک پنجره را به طرز بی رحمانه در بازی هنگامی که کلر بود از دادن دوز سنگین از مواد مخدر و داروهای آرام بخش و عضله relaxers.

کلر با اشاره به خود را به عنوان “یک حقوقی فروشنده مواد مخدر” حدود ده بار با توجه به بخش هایی از این مجله خوانده در دادگاه. او نوشت که مک دونالد بود “بسیار عجیب و غریب و می دانستم که او تا به حال برای رفتن.”

هیئت منصفه باید تصمیم بگیرد اگر کلر عمل با بی اعتنایی آگاهانه برای زندگی بشر و با یک طرز فکر که او می دانست که خطرات و آنها را نادیده گرفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im