هیئت داوران به پایان می رسد 1 روز از مذاکرات در Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه

نیویورک >> منصفه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه به پایان رسید خود را برای اولین بار بعد از مذاکرات امروز با بسیاری از سوالات و بدون حکم در این نقطه عطفی #MeToo مورد است که می تواند این بار قدرتمند هالیوود تولید کننده پشت میله های زندان برای بقیه عمر خود را.

پانل از هفت مرد و پنج زن پرسید برای دیدن یک پلان از Weinstein آپارتمان و ایمیل از جمله یکی از او فرستاده شده به سازمان جاسوسی در سال 2017, فهرست برخی از شاکیان او می ترسید به جلو می آیند به عنوان “پرچم قرمز.”

هیئت منصفه است که وزن اتهامات که Weinstein تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور انجام سکس دهانی, در یک زن دیگر تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006.

در تصمیم گیری جدی ترین اتهامات علیه Weinstein که ادعا می کنند که او یک درنده جنسی منصفه نیز باید وزن بازیگر Annabella Sciorra حساب از اواسط 1990s تجاوز به عنف. در حالی که او خواب و خیالى بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود به دلیل به اساسنامه محدودیت ها در اثر در زمان قانون به دادستان اجازه می دهد تا به استفاده از اتهامات او را به عنوان یک اساس برای درنده تجاوز جنسی به حساب میآید.

داوران سر گرفته خواهد شد مذاکرات پنج شنبه.

هیئت منصفه خود را فرستاده اولین سوال در مورد 40 دقیقه به مذاکرات, درخواست برای تعریف قانونی از عباراتی مانند رضایت و اجباری اجبار و به دنبال وضوح چرا Weinstein نبود به اتهام جنایات دیگر ناشی از Sciorra بدخشان.

دادستان ساخته شده خود را در مورد اطراف, گرافیک, اغلب دلخراش شهادت از آن دسته از زنان را همراه با سه نفر دیگر از شاکیان که بخشی از پرونده, اما اجازه داده شد به شهادت ایستاده چرا که آنها می گویند آنها را مورد استفاده قرار دادند همان تاکتیک را بر روی آنها.

Weinstein وکلا ادعا اعمال شد و با رضایت طرفین. آنها با تمرکز بر دوستانه, مخ زن, ایمیل, برخی از زنان فرستاده شده به Weinstein و بیشتر جلسات برخی از آنها تا به حال با او پس از اتهام ضرب و جرح.

تورنت اتهامات علیه Weinstein در اکتبر سال 2017 باعث #MeToo جنبش است. محاکمه او دیده می شود به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای شود اما قاضی James Burke است هشدار داد منصفه که آن را “نه یک همه پرسی در #MeToo جنبش است.”

Weinstein وکیل دانا Rotunno ارسال یک پیام مشابه در یک نیوزویک مقاله بیش از آخر هفته, رسم شکایت از دادستان که گفت که او به نظر می رسد به تلاش برای نفوذ در هیئت منصفه.

Rotunno نوشت که Weinstein را منصفه “تعهد به خود و کشور خود را به پایگاه خود حکم صرفا بر حقایق شهادت و شواهد ارائه شده به آنها در دادگاه” مهم نیست اخبار unflattering دادگاه طرح و یا دیگر خارج را تحت تاثیر قرار.

مواجه در مورد مقاله در دادگاه امروز Rotunno گفت: او نوشتن “در مورد داوران سیستم به عنوان یک کل” بود و نه صحبت کردن با داوران در Weinstein است.

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon گفت Rotunno مقاله بود “100% نامناسب است.” او پرسید: برک به دستور داوران به چشم پوشی از قطعه و لغو Weinstein را به قید وثیقه و فرستادن او به زندان به خاطر او استدلال آن نمی شده اند انجام می شود و بدون اجازه او.

برک را تکذیب کرد دادستان درخواست اما گفت: Weinstein: “من می خواهم به شما هشدار در مورد این شاخکهای حساس خود را از روابط عمومی نیروی عظیم منهدم کننده.”

دو هفته پیش Rotunno انتقاد قرار گرفته بود در دادگاه و در رسانه های اجتماعی برای مصاحبه با او به نیویورک تایمز پادکست “روزانه” که در آن او را سرزنش قربانیان برای گرفتن تجاوز جنسی.

“که ضبط شد مدت ها پیش” Rotunno توضیح داد: پس از Illuzzi سوال زمان مصاحبه که پخش Feb. 7.

این بار گفت: بعد از آن مصاحبه بود ثبت شده در Jan. 28 — پنج روز پس از باز کردن اظهارات و شروع شهادت.

Haleyi سابق “Project Runway” دستیار تولید شهادت داد که Weinstein تحت فشار قرار دادند و او را بر روی تخت و تجاوز جنسی به او مصمم با لگد و درخواست از “نه لطفا این کار را انجام نمی, من نمی خواهم آن را.”

زنی که می گوید: Weinstein raped او در سال 2013 sobbed در دادگاه به عنوان او توضیح داد که چگونه او فرستاده Weinstein چاپلوس ایمیل و نگهداری از دیدن او پس از اتهام تجاوز به عنف به دلیل “من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است.”

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>