Julissa Tago بزرگ شب نه به اندازه کافی برای هاوایی, بسکتبال زنان

تمام زمان عملکرد عکسبرداری توسط ارشد گارد تیراندازی Julissa Tago بود به اندازه کافی برای حمل هاوایی بسکتبال زنان تیم به یک پیروزی در UC Irvine امشب.

Tago ریخت و در یک کار حرفه ای-بالا 34 امتیاز — گره خورده است برای سومین مجموع در برنامه تاریخ و مجموعه ای رنگین کمان Wahine سوابق 3-اشاره گر ساخته شده برای بازی (هشت) و فصل (59) اما او از دست رفته بحرانی پرتاب آزاد اواخر در یک 72-71 از دست دادن در UCI را Bren Events Center.

این Wahine (14-12, 8-5 بزرگ غرب) led با شش امتیاز در شروع سه ماهه چهارم اما به یک اجرا به سقوط هشت. آنها بسیج دیر و Tago شد خراب در 3 نقطه تلاش با 4.5 ثانیه به سمت چپ با آه انتهایی ، او ساخته شده دو پرتاب آزاد و از دست رفته سوم و Anteaters برداشت دوباره بجای اول برگشتن.

آه تا به حال به خطا و زمان دو قبل از سرقت توپ با 0.3 ثانیه به سمت چپ و خواستار ایست برای پیشبرد توپ. اما کورتنی Middap ورودی تصویب به امی Atwell برای یک نکته-در تلاش لبه شکسته شد.

Tago کل بود و بیشترین گل توسط یک Wahine بازیکن پس از Tania برونتون قرار داده و در 34 برابر مکزیک جدید دولت در 8 مارس سال 1996. او به ضرب گلوله 11-برای-19 از میدان 8-برای-14 روز 3 و 4-برای-6 از خط.

دانشجوی سال اول گارد نقطه Nae Nae Calhoun رتبه 10 کمک در از دست دادن در حالی که ارشد لورن سیکی تا به حال یک کلید اواخر سبد و همچنین 12 کمک برای ارواین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>