قاضی پرتاب ما زنان تیم فوتبال ادعای نابرابر پرداخت

یک قاضی فدرال دور انداخت نابرابر پرداخت ادعا می کنند توسط بازیکنان در ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال در تعجب آور از دست دادن برای دفاع از قهرمان جام جهانی, اما اجازه خود را از اتهام تبعیض آمیز شرایط کار برای رفتن به دادگاه.

بازیکنان به رهبری الکس مورگان شکایت در مارس 2019 ادعا آنها پرداخت نشده است به همان اندازه خود را تحت توافق دسته جمعی برای چه تیم ملی مردان دریافت تحت آن کار کرد. از آنها خواسته برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964.

در 32 صفحه: جمعه تصمیم ایالات متحده در منطقه قاضی Gary R. Klausner اعطا شده در بخش یک حرکت جزئی خلاصه قضاوت با ایالات متحده در فدراسیون فوتبال. او را دور انداخت دستمزد برابر قانون اتهامات اما در سمت چپ دست نخورده حقوق مدنی عمل می کند.

“تاریخ مذاکرات بین طرفین نشان می دهد که WNT را رد کرد یک پیشنهاد برای پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان MNT و WNT حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند بیشتر پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت.

“متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA بدتر از MNT CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار” او گفت:.

Klausner سمت چپ دست نخورده ادعا USSF تبعیض در پول آن را صرف تجاری بلیط هواپیما و هتل و امکانات رفاهی و پزشکی و آموزش و خدمات پشتیبانی.

یک دادگاه است که برنامه ریزی شده برای تاریخ 16 ژوئن در دادگاه فدرال در لس آنجلس.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” مولی لوینسون سخنگوی زنان بازیکنان در بیانیه ای گفت. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.”

بازیکنان قصد داریم به درخواست 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای سرنگونی Klausner تصمیم یک حرکت است که می تواند تاخیر محاکمه به 2021 و یا بعد.

“اگر شما می دانید این تیم در همه شما می دانید که ما یک مقدار زیادی از جنگ در سمت چپ ما. ما می دانستیم که این نمی تواند آسان تغییر است” مدافع بکی Sauerbrunn در توییتر نوشت.

در حالی که آمریکایی ها موفق ترین تیم زنان با چهار جام جهانی عناوین از جمله دو ایالات متحده مردان حتی واجد شرایط برای جام جهانی 2018. این USSF استدلال کرد که زنان واقعا بیش از مردان هر دو به طور کلی و با بازی متوسط و ادعا کرد که آنها باید به همان جایزه ساختار به عنوان مردان.

“صرفا در مقایسه با آنچه WNT بازیکنان زیر دریافت خود را CBA با آنچه که آنها را در زیر دریافت MNT CBA تخفیف ارزش است که این تیم قرار داده شده در تضمین منافع آنها دریافت زیر توافق خود را که آنها تصمیم گرفتند برای در هزینه بالاتر عملکرد مبتنی بر پاداش” Klausner نوشت.

“این موضوع کافی است به ایجاد یک واقعی مسئله واقعیت مادی برای محاکمه,” او اضافه شده است.

Klausner همچنین گفت: زنان نمی تواند رفتن به جلو با خود ادعا می کنند که USSF تبعیض علیه آنها برنامه ریزی بیشتر بازی در چمن مصنوعی نسبت به مردان بود. او گفت: با وجود نبود شواهد کافی نشان می دهد که تصمیم گیری در زمینه سطح ساخته شده بودند به دلایل تبعیض آمیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de