قاضی کالیفرنیا پرتاب مهمات قانون خرید

ساکرامنتو — یک قاضی فدرال روز پنجشنبه مسدود شده یک قانون کالیفرنیا نیاز به چک های پس زمینه برای مردم به خرید مهمات و صدور به شدت دقت کنید ملامت از “دشوار و پیچیده” قوانین و مقررات است که نقض قانون اساسی حق حمل سلاح است.

ایالات متحده منطقه قاضی راجر بنیتز در سن دیگو به نفع حکومت کالیفرنیا تفنگ & تپانچه انجمن که از او خواست برای جلوگیری از چک و مربوط به محدودیت در فروش مهمات.

“این آزمایش سعی شده است. تلفات شمارش شده است. کالیفرنیا مهمات جدید بررسی زمینه قانون misfires و متمم دوم حقوق شهروندان کالیفرنیا شده اند به شدت مجروح” بنیتز نوشت: در 120 صفحه نظر اعطای این گروه حرکت برای یک دستور مقدماتی.

رای دهندگان مورد تایید سفت کالیفرنیا در حال حاضر سخت سلاح گرم قوانین در سال 2016 و محدودیت های زمان اثر ژوئیه گذشته.

نیویورک اولین دولت نیاز به یک جامع مهمات بررسی زمینه های سیستم برای هر فروش اما هرگز اثر صورت گرفت. که در سمت چپ کالیفرنیا به عنوان اولین به گسترش اسلحه گرم چک های پس زمینه برای هر یک از مهمات فروش.

چهار دیگر آمریکا — کانتیکت, ایلینوی, ماساچوست و نیوجرسی — نیاز خریداران به انجام چک های پس زمینه برای به دست آوردن سلاح گرم و مهمات مجوز که آنها باید در هنگام خرید گلوله با توجه به Giffords مرکز قانون برای جلوگیری از خشونت اسلحه.

هانا شیرر مرکز دادخواهی مدیر به نام حکم “خطرناک گام در مسیر اشتباه” در زمانی که فروشگاه اسلحه شاهد افزایش فروش به کسانی که نگران تاثير coronavirus در جامعه و یا خود ایمنی است.

“این قانون را در نوار قرمز و دولت اشتباهات پایگاه داده ساخته شده آن را غیر ممکن است برای صدها نفر از هزاران نفر از مطیع قانون کالیفرنیا به خرید مهمات برای ورزش و یا دفاع از خود گفت:” چاک میشل, ارتباط مشاور عمومی. “دادگاه که شل و ول دلایل ارائه شده توسط دولت برای توجیه این قانون اساسی تخلفات بودند ناکافی است.”

او انتظار می رود دولت به تجدید نظر در این حکم. اما در عین حال “کالیفرنیا می تواند خواب کمی ساده تر امشب دانستن حقوق اساسی بازسازی شد و تقویت این تصمیم” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دفاع و پشتیبانی قانون قبل از او فرماندار شد و سخنگوی ویکی آب گفت: دولت او نا امید است با تصمیم و با توجه به آن گام های بعدی. “کالیفرنیا قوی تفنگ قوانین ایمنی کمک به نگه داشتن ما در مدارس و جوامع امن” او گفت:.

دولت دادستانی کل گفت: تنها آن است که بررسی و تصمیم گیری است. آن را بلافاصله می گویند اگر این تجدید نظر و یا به دنبال به ماندن این ترتیب است که طول می کشد تا اثر بلافاصله در زمانی که برخی از کالیفرنیا تفنگ فروشگاه ها دستور داده شده است بسته به دلیل coronavirus. در میان مکان های که در آن مغازه ها بودند نه ضروری کسب و کار در لس آنجلس و سان خوزه.

همان تصمیم قاضی در سال گذشته قابل توجه پایین دولت را مبنی بر بالا-ظرفیت مهمات مجلات موجب یک هفته دیوانگی خرید قبل از او متوقف فروش در حالی که دولت تجدید نظر خود را حاکم. صاحبان اسلحه به طور مشابه با عجله به انبار مهمات قبل از محدودیت های جدید در زمان اثر در تابستان گذشته.

بنیتز به نام مهمات بررسی زمینه قانون “دشوار و پیچیده” و “قانون اساسی معیوب.”

“جنایتکاران ظالم و تروریست ها نیست و انجام چک های پس زمینه,” او نوشت. “بررسی زمینه آزمایش مخالف عقل سلیم در حالی که بی جهت و شدت مزاحمت متمم دوم حقوق هر مسئول تفنگ-داشتن شهروند تمایل به قانونی خرید مهمات.”

در حالی که آن در نظر گرفته شده است برای حفظ مهمات از جنایتکاران آن را مسدود و فروش به مشروع مطیع قانون خریداران در حدود 16% از زمان او نوشت. علاوه بر این او حکم داد که دولت ممنوعیت واردات مهمات از خارج کالیفرنیا نقض فدرال تجارت بین ایالتی ،

دادستان کل خاویر بکررا گفت: در دادگاه تشکیل پرونده در اوایل این ماه که چک پس زمینه متوقف شده بیش از 750 مردم از خرید گلوله به طور غیر قانونی از جولای سال 2019 از طریق ژانویه 2020 و نه از جمله کسانی که حتی نمی امتحان کنید زیرا آنها می دانستند که آنها واجد شرایط.

قانون نیاز خریداران که در حال حاضر در دولت اسلحه گرم بررسی زمینه های پایگاه داده به پرداخت 1 دلار هزینه هر بار که آنها خرید مهمات در حالی که دیگران می تواند به خرید طولانی مدت مجوز اگر آنها برخی از محکومیت های کیفری و یا سلامت روانی تعهدات.

از آن زمان به طور متوسط کمتر از 5 دقیقه برای تکمیل چک های پس زمینه با توجه به دادگاه دولت براده.

“وجود دارد هیچ توجهی مانع” دولت گفت: در اسناد دادگاه. “مهمات خریداران باید واجد شرایط بودن یک بررسی که در اکثریت قریب به اتفاق موارد تاخیر یک خرید توسط چند دقیقه.”

بنیتز حکومت است که مهمات قانون به طور غیر قانونی قفل خارج از کشور فروشندگان خارج از کالیفرنیا در بازار و آن را در تضاد با قانون فدرال اجازه می دهد صاحبان اسلحه خود را به سلاح گرم و مهمات از طریق کالیفرنیا.

طرح دعوی در دادگاه کالیفرنیا تفنگ & تپانچه انجمن پیوست شد با خارج از دولت مهمات فروشندگان و ساکنان کالیفرنیا از جمله کیم رود. او موفق به کسب شش تیراندازی المپیک مدال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>