قاضی رد Ponzi پادشاه Madoff پیشنهاد اولیه برای انتشار

نیویورک — مرگ یک Ponzi پادشاه Bernard Madoff از دست داده و پیشنهاد خود را برای آزادی از زندان روز شنبه هنگامی که قاضی او را محکوم به 150 سال پشت میله های زندان گفت: او در نظر گرفته شده برای او را به مرگ وجود دارد و هیچ چیز اتفاق افتاده در 11 سال گذشته به تغییر ذهن خود را.

قاضی دنی چانه که در حال حاضر نشسته در 2nd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر با اشاره به ادامه درد و رنج از Madoff هزار نفر از قربانیان که از دست داد $17.5 میلیارد زمانی که یک دهه از طرح که فریب آنها را به فکر پول خود را سرمایه گذاری شد به درستی در معرض شد در دسامبر 2008.

“من نیز بر این باورند که آقای Madoff هرگز واقعا پشيمان و این که او تنها متاسفم که زندگی خود را به عنوان او می دانست که آن را سقوط در اطراف او. حتی در پایان او در تلاش بود به ارسال میلیون ها بیمار خود بدست دستاوردهای اعضای خانواده و دوستان و برخی از کارکنان” چانه نوشت.

قاضی گفت: او می خواهم به بررسی اظهارات عمومی ساخته شده توسط Madoff 82 و در آنها “نشان می دهد که او هرگز به طور کامل قبول مسئولیت برای اقدامات خود را و است که او حتی گسل قربانیان خود را.”

Madoff قرار دارد در مرکز پزشکی فدرال در واشینگتن ایالت کارولینای شمالی از طریق وکلای او درخواست کرده بود دلسوز آزادی است که اجازه می دهد تا برخی از زندانیان به خانه اگر آنها به احتمال زیاد به مرگ در عرض 18 ماه.

وکیل براندون نمونه به نمایندگی از Madoff در بیانیه ای گفت: او نا امید شده بود با حکم.

او گفت که او در حال حاضر امیدوار است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در نظر رفت و آمد این جمله است.

“ما درخواست رئیس جمهور شخصا نظر Madoff را به سرعت در حال کاهش سلامت” نمونه گفت.

مقامات زندان مشخص بود Madoff شد احتمال مرگ در عرض 18 ماه از بیماری کلیوی. نمونه استدلال کرده بود که Madoff محدود شد به یک صندلی چرخدار و می خواستم برای مسابقه ادعاهای دادستان که او موفق به نشان می دهد ندامت.

دادستان مخالف این درخواست گفت: 500 قربانیان مخالف آزادی های اولیه و تنها 20 حروف نوشته شده توسط قربانیان در حمایت از آزادی.

متولی بهبود حدود 14 میلیارد دلار برای سرمایه گذاران اما خسارت به قربانیان بود بدتر چون Madoff ایجاد شده جعلی اظهارات نشان می دهد سرمایه گذاری های خود رشد کرده بود فوق العاده, مقامات گفت.

تقلب قرار گرفت و در دسامبر سال 2008 به عنوان اقتصاد ملی فرو ریخت. Madoff التماس کرد گناه را به اتهام تقلب و محکوم شد با چانه در تابستان 2009.

چانه گفت: در تصمیم نوشته شده پنج شنبه که در سال 2009 “آن را به طور کامل من قصد که او زندگی کردن بقیه عمر خود را در زندان است.”

او اشاره کرد که Madoff وکلا پس از آن خواسته بود برای حکم به عنوان کمی به عنوان یک دوجین سال امید خود مشتری خواهد دوباره دیدن “نور روز است.”

“من متقاعد” چانه گفت. “من باور دارم که آقای Madoff بود و شایسته است که امید است. هیچ چیز اتفاق افتاده در 11 سال پس از به تغییر تفکر من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>