سفارشات قاضی مایکل کوهن در زندان

  • ASSOCIATED PRESS Michael Cohen arrived at his Manhattan apartment, May 21, in New York. A judge ordered the release from prison of President Donald Trump’s former personal lawyer today, saying he believes the government retaliated against him for writing a book about Trump.

    آسوشیتد پرس

    مایکل کوهن وارد در خود آپارتمان در منهتن 21 مه در نیویورک است. یک قاضی دستور آزادی از زندان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی امروز گفت که او معتقد است دولت انتقام در برابر او برای نوشتن یک کتاب در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیویورک >> یک قاضی دستور آزادی از زندان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی امروز گفت که او معتقد است دولت انتقام در برابر او برای نوشتن یک کتاب در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مایکل کوهن متمم اول قانون اساسی حقوق نقض شده زمانی که او دستور بازگشت به زندان در تاریخ 9 ژوئیه پس از مشروط شدن مقامات گفت که او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار کتاب و یا برقراری ارتباط علنا در دیگر رفتار ایالات متحده در منطقه قاضی آلوین K. Hellerstein گفت.

Hellerstein دستور مایکل کوهن از زندان آزاد شد توسط 2 بعد از ظهر روز جمعه.

کوهن و 53 شکایت فدرال مقامات زندان و دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او دستور بازگشت به زندان به خاطر او به نوشتن یک کتاب منتشر خواهد شد قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

او شده است در انزوا در یک Otisville نیویورک اردوگاه زندان.

طرح دعوی در دادگاه گفت: این کتاب به آدرس “مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت و proclivities خود را خصوصی و حرفه ای امور شخصی خود و اخلاق کسب و کار.”

طرح دعوی در دادگاه گفت: دولت خواهان آن است که کوهن موافق به صحبت می کنند و یا از طریق هر رسانه ای از جمله با انتشار کتاب خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق.

کوهن بوده است furloughed در ماه مه همراه با دیگر زندانیان به مقامات سعی کردند به سرعت گسترش coronavirus در فدرال زندانها.

او یک سال به سه سال حبس پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره در میان سایر جرایم است.

کمپین اتهامات مالی مربوط به تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از ساخت ادعا عمومی امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>