قاضی دستور ارزیابی برای تعیین اگر SSU قتل مشکوک است و سعی در بزرگسالان و یا دادگاه اطفال

یک رونرت پارک مردی که 16 زمانی که دادستان ها می گویند او کشته دبیرستان همکلاسی و دفن بدن خود را در محوطه دانشگاه ایالتی سونوما باید سعی کردم به عنوان یک نوجوان او وکیل مدافع گفت.

دادستان اما استدلال کرد که دانیل Carrillo, 20, باید محاکمه به عنوان یک بزرگسال یک عزم آنها ساخته شده و پس از توزین اتهامات علیه او سابقه کیفری قبلی در میان دیگر ملاحظات منطقه سونوما کانتی معاون دادستان منطقه برایان Staebell گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه.

تصمیم نهایی خواهد شد و بقیه با سونوما کانتی دادگاه اطفال قاضی کنت Gnoss است که نظارت بر این پرونده در دادگاه اطفال. ریچارد فریمن, کاریلو وکیل گفت: انتقال به بزرگسالی دادگاه می تواند تاثیر قابل توجهی در مشتری خود را اگر او را به اعدام محکوم شده وجود دارد و در مقابل در اطفال معادل توانبخشی که در آن طول می کشد مقدم بر مجازات است.

Gnoss دستور county مشروط افسران شروع به تدوین یک گزارش با اطلاعات در مورد Carrillo است که کمک خواهد کرد که راهنمای تصمیم خود را در طی یک جلسه در صبح روز چهارشنبه Carrillo را برای اولین بار از مقامات و نام او را در روز دوشنبه به عنوان نخست مظنون در اکتبر 2016 قتل کوتاتی ساکن کرک کیمبرلی 18.

کاریلو که دستگیر شد Feb. 28 ظن کیمبرلی قتل پیش از انتشار قریب الوقوع خود از منطقه سونوما کانتی اطفال سالن برای نامربوط مورد آورده شد از بزرگسالان به دادگاه اطفال برای حضور در دادرسی.

سن و سال او نیاز دارد که او قرار بود در سونوما کانتی زندان هر چند اخیر پرونده بود در شهرستان دادگاه اطفال به دلیل Carrillo بود 16 در زمان کیمبرلی مرگ فریمن گفت.

“هنگامی که دادستان می پرسد برای یک تناسب اندام شنوایی مورد اشاره شده است به مشروط شدن نوجوان بخش” Staebell گفت:, و اضافه کرد که این گزارش شامل یک نظر در مورد اینکه آیا در این مورد باید منتقل شود را به دادگاه. “این گزارش خواهد بود یک ابزار برای دادگاه به در نظر گرفتن در انتقال شنوایی.”

کاریلو داد و با سر اشاره کوچک در والدین و خواهر او را به عنوان او وارد دادگاه صبح روز چهارشنبه در لباس آبی زندان مشخص شده است که او را به عنوان یک منطقه سونوما کانتی زندانی زندان. خانواده از طریق فریمن کاهش یافته است به صحبت می کنند به یک خبرنگار که آیا کیمبرلی پدر و مادر, که همچنین با حضور در چهار جلسه. کاریلو سکوت در طول بیشتر از شنیدن پاسخ با “بله افتخار خود را” در دو نوبت زمانی که Gnoss از او پرسید سوال در مورد این پرونده است.

Gnoss تاخیر یک درخواست ورود برنامه ریزی شده برای چهارشنبه صبح تا مارس 16, زمانی که او ممکن است برنامه های اضافی جلسه به تصمیم می گیرید که آیا Carrillo مورد نقش در نوجوانان یا بزرگسالان, دادگاه, او گفت:. از مشروط شدن گزارش شامل اطلاعات جمع آوری شده از مصاحبه با Carrillo و خانواده اش, او گفت:.

در حالی که اتهامات, چگونه قانون تفسیر آنها و مکانیک آزمایشی باقی خواهد ماند همان بدون در نظر گرفتن که دادگاه شنود مورد فریمن گفت: به او ترجیح داده در این مورد به ماندن در دادگاه اطفال به دلیل عواقب ناشی از محکومیت در دادگاه می تواند بسیار بیشتر است.

وجود دارد هیچ هیئت منصفه در دادگاه اطفال که در آن یک قاضی تعیین می کند که آیا اعتقاد او گفت:. اطفال مجرم باقی می ماند در بازداشتگاه با دیگر افراد جوان و وقت خود را در پشت میله رانده است تمرکز بر توانبخشی. نوجوانان اصلاح مقامات تنها می تواند نگه داشتن مجرم تا زمانی که آنها در حدود 25 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de