قاضی می دهد کنترل از ‘Tiger King’ باغ وحش به کارول Baskin

WYNNEWOOD, Okla. — یک قاضی فدرال در اوکلاهما اهدا مالکیت باغ وحش معروف ساخته شده در Netflix بکشد “ببر پادشاه” docuseries به جو عجیب و غریب ارشد رقیب.

در حکم روز دوشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی اسکات Palk اعطا کنترل اوکلاهما باغ وحش که قبلا اجرا شده توسط یوسف Maldonado-پاساژ — همچنین به عنوان شناخته شده جو عجیب و غریب — به Big Cat Rescue Corp.

فلوریدا گروه تاسیس شد توسط کارول Baskin که همچنین برجسته برجسته در آمار Netflix سری. مالدونادو-پاساژ است که در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال زندان فدرال مدت برای کشتن پنج ببر و توطئه به Baskin کشته شدند.

بسکین قبلا شکایت کرد Maldonado-پاساژ علامت تجاری و نقض کپی رایت و برنده 1 میلیون دلار دادرسی مدنی در برابر او. Palk قضاوت دوشنبه در بر داشت که مالکیت باغ وحش بود متقلبانه انتقال به Maldonado-پاساژ مادر در تلاش برای جلوگیری از پرداخت قضاوت.

این تصمیم گفت: باغ وحش حیوانات باید برداشته شود از اموال ظرف 120 روز اما جزئیات آنچه باید اتفاق می افتد به آنها.

وکلای نمایندگی Big Cat Rescue Corp. را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

مالدونادو-پاساژ همچنان زندانی در فورت ورث ، در نامه دست نویس نوشته شده در دوشنبه در توییتر او تکرار تقاضای خود را برای عفو ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>