قاضی: $750,000 وثیقه برای 3 افسران سابق متهم در جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس — یک قاضی تعیین وثیقه در $750,000 هر کدام پنج شنبه به مدت سه اخراج مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم در قتل جورج فلوید به عنوان یک یادبود در محل فقط بلوک دور.

Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه به عنوان دوستان و بستگان و افراد جمع آوری شده برای یاداوری فلوید در مینیاپولیس.

مینیاپولیس اداره پلیس اخراج آنها هفته گذشته همراه با درک چوین که با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس در floyd’s مارس 25 مرگ است. به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان ویدیو نشان می دهد افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن نادیده گرفتن آفریقایی مرد درخواست که او تنفس می کند تا زمانی که او متوقف شد.

وکلای مدافع استدلال برای کاهش وثیقه.

وکیل Earl Gray, نمایندگی لین به دادگاه گفت که چوین بود مشتری خود را مسئول آموزش و هنگامی که فلوید درگذشت این تنها خط چهارم روز در کار است.

متهمان به طور معمول نمی را وارد کنید و درخواست خود را در طول اولین حضور در دادگاه مینه سوتا که تمایل به مختصری رسیدگی است. قاضی پل Scoggin مجموعه بعدی خود را در دادگاه تاریخ ژوئن 29.

اگر محکوم چوین چهره حداکثر 40 سال در زندان به قتل تعداد و 10 سال برای قتل نفس. تحت مینه سوتا قانون کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم معادل یک دوم-مدرک اتهام قتل پس Thao خط و Kueng صورت همان بالقوه به عنوان جریمه چوین اگر محکوم کرد.

یک تاریخ برای چوین اول دادگاه ظاهر شده است تنظیم شده است. او دستگیر شد مارس 29. آخرین شکایت کیفری علیه او می گوید اقدامات او بودند “قابل توجه علی عامل آقای فلوید از دست دادن هوشیاری تشکیل توجهی آسیب بدنی و آقای فلوید مرگ نیز هست.”

این روایت در دیگر شکایت ها تقریبا یکسان به یک در برابر چوین. شکایت علیه لین, 37, یادداشت که از او خواسته در مورد نورد فلوید در کنار او و تعجب در مورد هذیان اما در ادامه گفت که لین “در زمان هیچ اقدامی برای کمک به آقای فلوید برای تغییر موقعیت خود و یا به منظور کاهش نیروی افسران با استفاده از در برابر آقای فلوید.”

شکایت علیه Kueng, 26 می گوید: او قرار بود بین چوین و لین و می تواند شنیدن نظرات خود را. شکایت علیه Thao, 34 بود که دیده می شود در تلفن همراه تصویری ایستاده در نزدیکی یک جمعیت از تماشاگران می گوید: Thao در ابتدا یک داد و بیداد خویشتن داری از تیم ماشین “اما افسران تصمیم به استفاده از آن و حفظ موقعیت خود.”

پس روز در سراسر کشور تظاهرات decrying خشونت پلیس و تبعیض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و وزارت مینه سوتا حقوق بشر دستور داد حقوق مدنی تحقیق و تفحص از اداره پلیس برای تعیین چگونگی پرداختن به تاریخچه آن از تبعیض نژادی و پیدا کردن راه حل برای سیستمیک تغییر دهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>