سفر به پایان می رسد برای هاوایی رعد و برق Artis در ان بی سی ‘صدا’

  • COURTESY NBC Thunderstorm Artis performs his original song “Sedona” during the first night of “The Voice” finals.

    حسن نیت ارائه میدهد NBC

    رعد و برق Artis انجام خود آهنگ اصلی “سدنا” در اولین شب از “صدای” نهایی.

Haleiwa-متولد و بزرگ شده رعد و برق Artis همواره گرفتار مخاطبان در طول 18 فصل از شبکه NBC واقعیت نشان می دهد “صدای.” شروع با اولین حضور خود را در طول blind auditions آواز زیبا تفسیر بیتلز “طرقه,” Artis به نمایش استعداد خود را به عنوان یک خواننده و نوازنده است. روز سه شنبه سفر خود را در نشان می دهد به پایان رسید در تلخ و شیرین توجه داشته باشید که این فصل برنده شد نشان داد در طول شب دوم از قسمت آخر.

تاد Tilghman از تیم بلیک در زمان افتخارات بالا. Artis (تیم نیک) و Toneisha هریس (تیم بلیک) به اشتراک گذاشته دونده تا وضعیت. CammWess (تیم افسانه) بود و رای دهندگان برای انتخاب مکان چهارم است. میکا Iverson (تیم کلی) پنجم شد.

فصل ساخته شده تاریخ نه تنها به این دلیل که هر یک از افراد مشهور مربی — Kelly Clarkson, Blake Shelton, John Legend و Nick Jonas — تضمین شده بود به یک عضو تیم در فینال, اما همچنین به این دلیل که بخش دوم از فصل پخش شد از راه دور از شرکت کنندگان و مربیان’ خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. همچنین در فصل اول که پنج فینالیست به جای چهار.

پنج فینالیست انجام دو آهنگ هر — اصلی و بازسازی — در روز دوشنبه ، Artis به دست آورده ستایش از مربی جوناس و مربی سابق Legend برای خود اصلی آهنگ “سدنا” که او انجام همراه خود را بر روی گیتار آکوستیک در یک آرایش است که نمایش داده می شود هر دو محدوده خود به عنوان یک خواننده و تطبیق پذیری او به عنوان یک گیتاریست.

در حرکت نزولی, Artis’ بازسازی لویی آرمسترانگ موسیقی امضا “What a Wonderful World” می شده اند بهتر ویترین بدون کلام آهنگ پشتیبان گیری.

یک استودیو نسخه از “سدنا” در دسترس در iTunes و Apple موسیقی. همچنین در دسترس است یک استودیو ضبط “شما در قلب من” که او انجام شده به عنوان یک دوئت با جوناس در روز سه شنبه قبل از اینکه نتایج اعلام شد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de