جونز برنده تصادف متحرک در دیتونا برای باز کردن نسکار فصل

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — اولین مسابقه نسکار فصل بود یک دربی تخریب تبدیل شده است که Daytona International Speedway به یک غول بنجل.

بوش برخورد? بیشتر شبیه بوش سقوط.

اریک جونز برنده نژاد روز یکشنبه که در سمت چپ چند میلیون دلار دنباله از تخریب و نقاب این واقعیت برخورد بود ساخته شده برای تلویزیون نمایشگاه مسابقه. تنها 18 اتومبیل وارد شدند و تنها شش نفر بودند در مسیر هنگامی که پرچم شطرنجی پرواز در پایان یک سوم اضافه کاری.

جونز عبور از خط پایان در یک تویوتا با مچاله هود پس از یک فشار بزرگ از Joe Gibbs Racing تیمی و دفاع از دیتونا 500 برنده دنی Hamlin.

“من به یک تشکر بزرگ به دنی وجود دارد … او گیر با ما وجود دارد که تمام گذشته دامان” جونز گفت. “نبود سریعترین ماشین من فکر نمی کنم در سمت چپ نژاد, اما ما آن را به خانه آورد. من مدیون او یکی برای آن یکی است.”

Hamlin شد دامان پس از دمیده تایر های قبلی اضافه کاری تلاش باعث شد او را به سقوط نیمی از اتومبیل های باقی مانده در مسیر اما او به سرعت به اندازه کافی به فشار جونز در امتداد خارج و به گیبس و در عین حال یکی دیگر از پیروزی. گیبس سازمان موفق به کسب 19 مسابقه در سال گذشته رفت 1-2-3 در دیتونا 500 و برنده جام تیتراژ سریال.

Joe Gibbs در حال حاضر تمام وقت winningest مالک در Busch تاریخ برخورد با نه پیروزی.

Brad Keselowski بود در میان کسانی که خشم توسط تهاجمی اواخر مسدود کردن. مسابقه نسبتا ضد اوجی تا دو wrecks در فینال نه دور آن را به اضافه کاری و به عنوان Keselowski برافراشته در برابر این مسابقه به پایان رسید که او بعد Hamlin رو پنچر به عنوان رهبر در یک راه اندازی مجدد و جمع آوری بسیاری از اتومبیل در مسیر.

“گنگ و لال مسابقه گفت:” Keselowski که سیلی کنار یک آمبولانس با هر دو دست در نا امیدی. “ما نباید مخرب تمام این ماشین ها. شما می خواهم فکر می کنم این بچه ها خواهد بود دقیق تر از آن است. این همان چیزی بیش و بیش از این کسی می اندازد یک احمق بلوک که هرگز رفتن به محل کار و wrecks نصف این زمینه است.

“من نمی دانم. شاید ما نیاز به برداشتن کلاه از این ماشین و بستن کمربند صندلی ، کسی خواهد صدمه دیده است و سپس ما را متوقف رانندگی مانند (expletive).”

Kyle Busch, جمع آوری شده در این حادثه به پایان رسید که Keselowski روز هنگامی که هم تیمی جوی afton wagner تلاش برای جلوگیری Busch گفت: سقوط یک محصول از superspeedway مسابقه.

“در هر صورت شما می توانید مسابقه و یا شما می توانید خراب” Busch گفت. “به همین دلیل ما سوار در یک فایل (در اوایل مسابقه) است زیرا ما نمی دانیم که چگونه به مسابقه. فقط یک محصول از چند تصمیم گیری های بد وجود دارد و همه ما سقوط کرد.”

اتومبیل های مسابقه در روز یکشنبه نمایشگاه رویداد در حال پشتیبان گیری برای Feb. 16 فصل باز دیتونا 500.

75-lap رویداد به پایان رسید تا رفتن 88 دور به دلیل دیر سقوط آن را طولانی ترین در تاریخ است.

Austin دیلون دوم شد و در جدید شورلت کامارو و به دنبال Clint Bowyer در یک فورد برای استوارت-هاس مسابقه. Kyle Larson چهارم بود برای Chip Ganassi مسابقه و Ryan Newman, در یک Roush Fenway مسابقه فورد شد پنجمین و آخرین خودرو در سرب است.

Hamlin ششم تا به حال تنها ماشین دیگر در حال اجرا و در پایان و به پایان رسید تا بودن یک جامد هم تیمی.

“خیلی عالی” Hamlin گفت. “من می دانستم که او نیاز به بند در آنجا که آخرین دامان من قرار بود به او فشار. من اهمیتی نمی دهند اگر من قرار بود به او فشار به خراب کردن. من فقط رفتن به او فشار. آن را سرگرم کننده بود.”

جونز led فقط یک دامان یکی از آخرین.

“من نمی دانستم این بود که بد صادقانه به شما بگویم تا به حال,” جونز گفت که او در خود مچاله شدن ماشین. ‘اما مطمئن احساس خوبی به بیرون آمدن از اینجا با یک پیروزی به خصوص در یک مسابقه با پشتکار مانند آن. شما نمی خواهید به رها کردن و هنگامی که آن را خاموش می پردازد و در پایان آن را می سازد آن را فوق العاده ویژه.”

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>