تلاش مشترک در مائوئی تولید 40 هواکش برای COVID-19 پاسخ

  • COURTESY BRIAN PERRY / COUNTY OF MAUI Dr. Dan O’Connell of HNu Photonics demonstrating to Maui Mayor Michael Victorino and Managing Director Sandy Bas how a bridge ventilator works.

    حسن نیت ارائه میدهد BRIAN PERRY / شهرستان مائوئی

    دکتر دن o’connell از HNu فوتونیک نشان دادن به مائوئی شهردار مایکل Victorino و مدیر عامل شنی Bas چگونه یک پل و یک کار می کند.

یک تلاش مشترک مربوط به Maui County, و شرکت های با تکنولوژی منجر به تولید 40 پل هواکش برای کمک به کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را در COVID-19 پاسخ.

همکاران از تلاش هستند Maui County, مائوئی, توسعه اقتصادی مدیره و محلی شرکت های فن آوری HNu فوتونیک و مائوئی نوآوری ،

HNu فوتونیک و مائوئی نوآوری گروه منجر شد توسط Dr. Dan o’connell و Dr. Ned دیویس بود.

“این فن های مهم برای درمان مردم در زجر تنفسی فوقانی از جمله کسانی که رنج می برند از COVID-19,” Victorino گفت: در انتشار اخبار. “من با تشکر از دکتر o’connell و دکتر دیویس برای پله تا در این چالش باور نکردنی. در حال حاضر ما سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد شد که ظرفیت بیشتری برای پاسخگویی به نیازهای بیمار.”

این هواکش اهدا خواهد شد به مائوئی یادبود مرکز پزشکی و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“ما در حال حاضر دریافت درخواست در آمدن از سن دیگو, New York, مین, و چندین کشور از جمله بریتانیا و هند و مکزیک,” دکتر اوکانل گفت. “ما به معنای واقعی کلمه کار متوقف بر ما ناسا قرارداد برای توسعه این زندگی پشتیبانی از دستگاه های پزشکی برای حمایت از Maui County نیاز به مبارزه با کروناویروس.”

Davis, موسس و مدیر عامل شرکت مائوئی نوآوری گروه گفت: این شرکت تولید و اضافی 24 پل هواکش محلی برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی و قصد دارد تا 12 در پایان هفته است.

“ما که در کنفرانس تلفنی در هر روز از جمله عید پاک یکشنبه کار بر روی این هواکش,” دیویس گفت:. “ما می خواستیم به صورت آماده در صورت وجود موج دوم COVID-19 در Maui County, به خصوص با چه روستایی جامعه ما است که با مکان هایی مانند حنا مولوکای و رواق. آن را واقعا جذاب روند و ما فقط افتخار را درگیر با این تلاش های ما برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de