جوئل Kupperman زخمی با موفقیت به عنوان یک “امتحان بچه’ درگذشت 83

آنها او را به نام این قد اقلیدس و baby Einstein. در سال 1944 در نیویورک تایمز گفت: او lisped در لگاریتم. برای یک بار در طول جنگ جهانی دوم و پیامدهای آن, Joel Kupperman یکی از معروف ترین کودکان در این کشور و نیز یکی از مهمترین و منفور است.

از 6 تا 16 Kupperman شد یک ستاره در “مسابقه کودکان و نوجوانان” یک thunderously محبوب برنامه رادیویی است که بعد از مهاجرت به تلویزیون. او گرفتار Marlene Dietrich and Orson Welles با انجام پیچیده ریاضی, مشکلات, شوخی با Jack Benny و باب هوپ مفتون النور روزولت و هنری فورد. او با بازی خود در فیلم (“تراشه کردن, پیر, بلوک” در سال 1944) خطاب به سازمان ملل متحد و برگزار شد تا به عنوان یک نمونه از braininess به یک نسل از کودکان. (از این رو همه نفرت.)

اما او در اوایل شهرت شد یک موضوع تابو برای خود و خانواده خود را در بزرگسالی بیشتر از آن را صرف تدریس فلسفه در دانشگاه کانکتیکات است.

“این چیزی بود که ما می دانستیم که ما نمی شد تا کنون به ذکر است” گفت: کارن Kupperman خود را از 56 سال و یک استاد تاریخ در دانشگاه نیویورک. “اگر کسی به ارمغان آورد تا ‘مسابقه کودکان و نوجوانان” و یا حتی تلویزیون او را به راه رفتن دور.”

در یک مصاحبه نادر با نیویورک تایمز در سال 1982 Kupperman گفت: خاطرات خود را از بودن یک ملی احساس شد ، “در حال روشن و کودک در میان همسالان خود بود و نه بهترین راه برای رشد در آمریکا,” او گفت:.

او درگذشت مارس 8 در یک مرکز کمک زندگی در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. او 83. همسرش گفت که او تلاش کرده بود با زوال عقل برای سال. مرگ او گواهی لیست یک “influenza-like illness (احتمالا COVID-19)” به عنوان علت, او گفت:.

در اصل پخش از شیکاگو و حمایت شده توسط Alka-Seltzer و یک روز ویتامین ها “مسابقه کودکان و نوجوانان” پخش هر یکشنبه شب. در حالی که برای Kupperman جوانترین و چون از او lisp ترین شایان ستایش از آن شرکت کنندگان زودرس دختران و پسران که سابقه سوال در مورد ریاضی, ادبیات, ورزشی و, تاریخچه تمام ارسال توسط شنوندگان.

مسابقه کودکان و نوجوانان کشور سفر کرد جنگ فروش اوراق قرضه و شاید جذاب تصویر از کودکان یهودی به عنوان Kupperman پیشنهاد به پسرش مایکل طنز هنرمند و تصویرگر اگر چه نه همه کودکان یهودی بودند. آنها پرداخت می شود در جنگ اوراق قرضه یکی در ظاهر و جنگ پیوند شد قیمت پذیرش برای مخاطبان استودیو. (در پایان جنگ کودکان تا به حال به فروش اوراق قرضه به ارزش حدود 120 میلیون — حدود 1.7 میلیارد دلار پول امروز.)

در سال 1982 خاطرات “هر آنچه که اتفاق افتاده به امتحان بچه ها ؟ خطرات و سود در حال رشد استعداد” اموزش Duskin فلدمن نشان می دهد ادبیات چرم گاومیش (او درگذشت در سال 2015 اشاره کرد که شایع یهودی ستیزی از زمان. “هنگامی که ما نقل مکان کرد و از طریق جمعیت,” او نوشت: “وجود داشت با صدای بلند سخنان” آه همه آنها یهودیان!'”

نشان می دهد نقل مکان کرد به تلویزیون پس از جنگ و دوربین نه به نفع بلوغ Kupperman که در آنجا ماند تا زمانی که او 16 ساله بود که وظیفه شناس پسر به یک کنترل مرحله مادر مایکل Kupperman گفت.

اگر چه تولید کنندگان در آورده جوانتر و cuter کودکان به رشته, سوالات, Joel Kupperman دست همیشه گاهی اوقات مسدود کردن چهره کودکان کوچکتر که نمی توان برای نصب تلویزیون به عنوان مایکل Kupperman قرار داده و آن را — عینک ساخته شده تنها بدتر Joel Kupperman را روباتیک رفتار ساخته شده است که او به نظر می رسد priggish.

و پس از آن بود بیش از 10 سال از Kupperman زندگی تقریبا تمام دوران کودکی تحت 400 قسمت. (این برنامه به پایان رسید که در سال 1953 به جز برای یک اجرای کوتاه در سال 1956 تا حد زیادی موفق به فرار از مسابقه نمایش رسوایی از زمان اگر چه Joel Kupperman را بعد از آن گفت که تولید کنندگان شناخته شده بود از منافع خود بود و متناسب با پرسش و پاسخ به آنها.)

“همه ما در این برنامه با تجربه به برخی از درجه ‘ستاره کودک یاس,’ اما ما به خاطر تجربه واقعی از روی علاقه” ریچارد ویلیامز نشان می دهد دیگر, ریاضی تیز و تند در حال حاضر بازنشسته دیپلمات گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “آن بالا برای ما. اما جوئل گفت: آن را نابود دوران کودکی خود را. زمانی که او بود 6 من بود 11. برنامه قرار دادن استرس در کوچکترین بچه ها. آنها بیشترین توجه را داشتند و حداقل مجهز به مقابله با آن.”

وی افزود: “یک بار نشان می دهد رفت و در تلویزیون آنها را نگه داشته Joel چرا که او به خوبی شناخته شده است اما به طور کلی سن رو پایین تر و پایین تر است. من حدس می زنم که تجربه خیلی ترش برای او. هیچ واقعی رقابت و رفاقت.”

جوئل Kupperman شد و مورد آزار واقع در دانشگاه شیکاگو که به او وارد شده در 16. او مورد مطالعه ریاضیات و معرفی شد به فلسفه آسیایی و یک مربی در یک مدعو گفت که او به عنوان کارن Kupperman گفت: “شما نیاز به ترک کشور است.”

جوئل Kupperman به دست آورده دکترا در فلسفه از دانشگاه کمبریج در انگلستان پیوست و فلسفه دانشگاه کانکتیکات در سال 1960 آنجا باقی مانده تا بازنشستگی اش در سال 2010. علمی او تمرکز بر اخلاق و زیبایی شناسی و شد قهرمان آسیا فلسفه در زمانی که سنت شرقی در نظر گرفته شد بیشتر شبیه به دین یا عرفان از فلسفه است.

Kupperman نوشت: چندین کتاب در فلسفه از جمله “شخصیت” (1991) و “شش اسطوره ها در مورد زندگی خوب: فکر کردن در مورد آنچه ارزش است” (2006).

“او شروع به نوشتن در مورد خالص اخلاق” دخترش, چارلی Kupperman گفت: “اما به عنوان حرفه خود رفت و او در تلاش برای درک شخصیت و به همین دلیل آن را بسیار سخت برای مردم خوب باشد.”

جوئل جی Kupperman متولد شد و در 18 مه سال 1936 در شیکاگو به جزایر و سارا (فیشر) Kupperman. پدر او یک مهندس عمران مادرش خانه دار. جوئل Kupperman را خواهر بزرگتر نیز به طور خلاصه مسابقه بچه.

وجود دارد خیلی mythmaking در اطراف نشان می دهد مایکل Kupperman گفت که آن را سخت بدانید که با هر اعتقاد چه بخش هایی از جوئل Kupperman داستان واقعی هستند. این یک واقعیت است که به عنوان یک کودک نو پا او تدریس ریاضی توسط پدرش و جوئل Kupperman در واقع ممکن است آرام خودش را به خواب آواز جدول ضرب, اما او احتمالا نمی استفاده از یک بند از منجق, ابزار جنسی در فاحشه خانه خود را به عنوان یک چرتکه و یا گرفتن یک بقال در یک لایحه است. از سوی دیگر, آن را کاملا امکان پذیر است که او کشف خطا در اوایل ریاضی کتاب درسی و آن را نسبتا خاصی است که یک معلم مهد کودک پیشنهاد شده است که پدر و مادر خود را رسیدن به “مسابقه کودکان و نوجوانان” تولید کنندگان.

او ملاقات کارن Ordahl در کمبریج ماساچوست پس از او تا به حال به دست آورده کارشناسی ارشد را در رشته تاریخ در دانشگاه هاروارد و ازدواج آنها در سال 1964 حل و فصل کردن با هم در ستررس کانکتیکات در نزدیکی دانشگاه کارولینای شمالی پردیس.

در علاوه بر این به او و فرزندان او است جان سالم به در برد با خواهر خود هریت خزه و یک نوه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de