جو بایدن مبادله Cory Booker تایید

مایکل Martina و یوسف تبرAAP

US Senator Cory Booker (left) plans to campaign with Democratic presidential hopeful Joe Biden.
آیکون دوربینسناتور کوری بوکر (سمت چپ) قصد دارد به مبارزه با دموکرات ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن.

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن دریافت کرده است یکی دیگر از افزایش سابق پس از انتخابات ریاست جمهوری امیدوار Cory Booker تایید مبارزات انتخاباتی خود.

این سناتور آمریکایی از ایالت نیوجرسی که به پایان رسید خود را در کاخ سفید پیشنهاد در ماه ژانویه در توییتر نوشت در روز دوشنبه که بایدن را “بازگرداندن افتخار به دفتر بیضی”.

بوکر حمایت – یک روز پس از دیگری نامزد سابق سناتور کامالا هریس کالیفرنیا را نیز – به معنی بایدن برداشت تا حمایت از دو سیاه, سابق ریاست جمهوری رقیب به عنوان او به دنبال این حزب نامزدی را در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بایدن طی نه روز است و مجهز به جلو از مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات.

موجی از تایید توسط رقبای سابق خود ساخته شده است او را روشن پرچمدار برای حزب دموکرات را نسیم بال در حالی که رقیب برنی ساندرز نماینده حزب لیبرال تر ،

بوکر و هریس شد برنامه ریزی برای مبارزه با بایدن روز دوشنبه در میشیگان, بزرگترین جایزه در روز سه شنبه زمانی که شش کشور رای بدهند.

پیروزی در این میانه “زنگ کمربند” دولت می تواند به معاون سابق رئیس جمهور مانع سرب در تعدادی از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در حزب جولای کنوانسیون.

ساندرز یک سناتور آمریکایی از, ورمونت, ممکن است نیاز به یک پیروزی در میشیگان به پس گرفتن شتاب پس از بایدن نشان داد تعجب آور قدرت در هفته گذشته سه شنبه مسابقات.

یک نظر سنجی از مطبوعات آزاد دیترویت منتشر شده در روز دوشنبه در بر داشت بایدن برگزاری 24 درصد سرب بیش از ساندرز در میان رای دهندگان دموکرات در میشیگان.

ساندرز تجمع روز دوشنبه در سنت لوئیس در میسوری که همراه با Michigan, می سی سی پی امور خارجه واشنگتن و آیداهو و داکوتای شمالی را برگزاری مسابقات در روز سه شنبه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im