جو بایدن متعهد به انتخاب زن VP

ژن MaddausAAP

Democrats Joe Biden and Bernie Sanders have modelled social distancing in their one on one debate
آیکون دوربیندموکرات جو بایدن و برنی ساندرز باید مدل اجتماعی فاصله خود را در یک در یک بحث

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا باید او بدست آوردن نامزدی حزب دموکرات.

بایدن همچنین متعهد به چیدن اولین زن سیاه به خدمت در دیوان عالی ایالات متحده.

او به این تعهد بیش از یک ساعت به یک در یک بحث با سناتور برنی ساندرز انجام شده در سی ان ان و Univision.

“دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من در واقع تعیین یک زن به معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت. “تعدادی از زنان واجد شرایط به رئیس جمهور فردا.”

ساندرز پرسیده شد که آیا او بیش از حد را انتخاب کنید یک زن همسر در حال اجرا.

“در تمام احتمال, من خواهد شد” ساندرز گفت. “من آن را نه فقط در نامزدی یک زن است. آن است که مطمئن شوید که ما مترقی و وجود دارد مترقی زنان وجود دارد. بنابراین من بسیار قوی گرایش به حرکت در این جهت است.”

بحث اول بود پس از سه شنبه و برای اولین بار برگزار شد و در میان coronavirus بحران است. نامزدها صرف اول 40 دقیقه بحث پاسخ به این ویروس.

بایدن به دنبال در حال حاضر خود را به عنوان پرقدرت رهبر و گفت که آمریکایی ها باید مطمئن باشید که ویروس خود را درمان تحت پوشش دارد و نشان می دهد که ارتش باید بر نامیده می شود برای کمک به پاسخ.

“من می خواهم از تماس های نظامی در حال حاضر,” او گفت:. “این مثل این است که یک جنگ است. در یک جنگ شما انجام هر کاری که انجام می شود لازم است به مراقبت از خود مردم است.”

ساندرز در ضمن استدلال کرد که این ویروس تا به حال در معرض اساسی شکست ما سیستم مراقبت های بهداشتی و تأکید بر نیاز فوری برای مدیکر برای همه است.

“این dysfunctionality فعلی سیستم مراقبت های بهداشتی است که به وضوح آشکار” ساندرز گفت. “واضح است که ما آماده نیست و تهمت تنها تشدید بحران… یکی از دلایلی که ما در حال آماده شده اند و آماده است که ما لازم نیست که یک سیستم. ما باید هزاران نفر از طرح های بیمه خصوصی. است که یک سیستم است که طراحی شده است برای ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم است.”

بایدن که مخالف مدیکر برای همه, مقابله که ایتالیا با تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی است محافظت می شود که کشور از بحران است.

“این هیچ ربطی به با مدیکر برای همه است. که نمی خواهد مشکل را حل کند در تمام می شود.” “آن کار نمی کند در ایتالیا در حال حاضر و آنها را به یک سیستم پرداخت.”

ساندرز استدلال می کنند که فقیر هستند به احتمال زیاد سخت ترین ضربه توسط ویروس و اقتصادی خرید اینترنتی.

“در این بحران ما باید شروع به توجه به آسیب پذیر ترین,” او گفت:. “نیمی از مردم ما زندگی چک چک است.”

بحث برگزار شد سی ان ان استودیو در واشنگتن دی سی بدون مخاطبان زندگی می کنند. بایدن و ساندرز ضربه آرنج به جای تکان دادن دست و ایستاده در جایگاههایی فاصله غیر منتظره و دور از هم به مدل اجتماعی فاصله به عنوان بخشی از سیستم کنترل.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im