جو بایدن در تجاوز جنسی نماید: ‘هرگز اتفاق افتاده است’

واشنگتن >> دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن امروز قاطعانه رد اتهامات از سابق سنا کارمند که به او تجاوز جنسی در اوایل 1990s گفت: “این هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن عمومی اظهارات اتهام توسط یک کارمند سابق تارا Reade آمده در یک لحظه بحرانی برای presumptive دموکراتیک نامزد به عنوان او تلاش می کند برای از بین بردن فشار پس از دو هفته ترک انکار به مبارزات انتخاباتی خود را.

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC را “صبح جو.” بایدن گفت: او را از آرشیو ملی برای تعیین اینکه آیا وجود دارد هر گونه سابقه ای از چنین شکایت واصل شده اما او گفت که بارها و بارها او را باور نمی کند چنین سابقه ای وجود دارد.

“سابق کارمند گفته او شکایت در سال 1993 می شود.” “اما او نمی باید یک رکورد از این اتهام شکایت. مقالات از سنا سال است که من به اهدا دانشگاه دلاور را شامل نمی شود فایل های پرسنل.”

بایدن گفت: “تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد — آرشیو ملی.” معاون سابق رئیس جمهور گفت: “بسیاری از تناقضات” در Reade را در حساب های کاربری مختلف. اما بایدن گفت که او “سوال او انگیزه.” او گفت که بیش از پنج دهه در زندگی هیچ یک از کارکنان خود را از جمله Reade آمد به امضای توافقنامه nondisclosure.

“وجود دارد هیچ NDA امضا می شود.” “هیچ کس تا کنون امضا من هرگز نمی خواست کسی به امضا NDA. وجود دارد هیچ NDAs دوره در مورد من. هیچ کدام.”

جمهوریخواهان نگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در Reade بدخشان به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان منافقان که تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است. آنها در حال حفر در با وجود این واقعیت است که آن می تواند تمدید توجه در چندین تجاوز جنسی اتهامات تسلیم در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها در ضمن, در یک موقعیت بی دست و پا از شور و نشاط اعتبار زنانی که جلو آمده و با داستان های خود را در حالی که دفاع از مردی که خود را پرچمدار در بسیاری از آنچه در حزب در نظر گرفتن مهم ترین انتخابات طول عمر خود را.

“این کمک به آن را فقط مخرب — نه تنها برای کسی است که جلو آمده اما آن را نیز در آسیب رساندن به نامزد” گفت: سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس دانا Brazile بایدن قبل از مصاحبه.

نوامبر مسابقه بین بایدن و تهمت خواهد بود که اولین انتخابات ریاست جمهوری از #MeToo عصر که باعث شده است زنان متعدد به جلو آمده و با اتهامات تجاوز جنسی. تهمت متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس متعدد زنان اتهامات او را رد می کند.

زنان هسته اصلی حوزه برای دموکرات ها و بایدن مخلوط تاریخچه. در حالی که او نوشت: خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور او نیز تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به آنیتا هیل سنا شهادت در 1990s. فقط قبل از او خود را راه اندازی 2020, کمپین چند زنان متهم او را ناخواسته لمس کردن, رفتار که برای او عذرخواهی کرد.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا و اتهام را ترک کرده است کسانی که تصور می شود در مشاجره در یک نقطه سخت.

“زنان شایسته را به شنیده می شود” گفت: Stacey آبرامز سابق گرجستان فرماندار دموکرات نامزد “اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است.”

که تکرار صحبت نقاط صادر شده توسط بایدن کمپین به عملیاتی در هفته گذشته بودند که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. آنها با اشاره به تحقیقات توسط نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس که دیگر هیچ اتهام تجاوز جنسی به و هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی.

در روز پنج شنبه مجلس نانسی پلوسی نیز در دفاع از یمن. صحبت کردن در سی ان ان, او گفت که او “راضی چگونه او پاسخ داد:” حتی به عنوان او اذعان کرد: “این یک موضوع است که او را به مقابله با است.”

برخی از دموکرات اهدا کنندگان و جمع آوری اعانه می گویند این موضوع آمده است تا در تماس با حزب سرمایه داران. برخی دیگر نگران هستند که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل بایدن آنجا که هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل سرور و فعالیت های بنیاد کلینتون بودند در اختیار داشت در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از زن دموکراتیک فعالان ابراز نگرانی اتهام است به خصوص آسیب رساندن به دلیل این کیفرخواست از بایدن مرکزی کمپین منطقی: که او را فراهم اخلاقی مقابله به تهمت و انتخابات یک “نبرد برای روح از امریکا است.”

“این سهام نمی تواند بالاتر برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — اما در همان زمان, من فکر می کنم ما باید به اعمال مطابق استاندارد برای ما چگونه درمان اتهام تجاوز جنسی و همچنین با چشم باز در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از این اتهامات در انتخابات گفت:” کلر سندبرگ که مشغول به کار به عنوان برنی ساندرز’ سازماندهی مدیر.

جمهوری خواهان در حال تلاش برای استفاده از یک موضوع بود که در سال 2016 بیشتر مملو زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا پاسخ برای بیش از دو دوجین زنانی که ادعا سطوح مختلف از تجاوز جنسی و آزار و اذیت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه که بایدن را “را برای شرکت در انتشار تمام اطلاعات مربوط به” اتهام یک موضع او را در اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایران استدلال می کند دموکرات ها نیست, سازگار بودن با اشاره به تهاجمی سوال از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh هنگامی که او مواجه اتهام تجاوز جنسی به.

بایدن امروز تحت فشار قرار دادند و در آن مفاهیم. “آنچه من گفتم در طول Kavanagh جلسات این بود که او تا به حال حق به شنیده می شود.” بایدن گفت: “زنان باید معتقد بودند با توجه به نفع شک. اگر آنها جلو آمده و … آنها باید شروع به خاموش با فرض فرض آنها در حال گفتن حقیقت است. سپس شما باید نگاهی به شرایط و حقایق است. و حقایق در این مورد وجود ندارد.” صحبت در مورد اتهام برای اولین بار در پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن “باید پاسخ” قبل از اقدام به انتقاد Kavanaugh را درمان Kavanaugh عنوان “مطلق ننگ برای کشور ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de