جو بایدن مسخره رقیب پیت Buttigieg رکورد به عنوان شهردار شهر کوچک

منچستر N. H. >> تقلا برای نجات خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, جو بایدن, تشدید انتقادات او از پیت Buttigieg امروز به Buttigieg تجربه به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا و هشدار داد که او را به مبارزه بدون حمایت از رای دهندگان که ستون فقرات حزب دموکرات است.

در یک مبارزه انتخاباتی در نیوهمپشایر به عنوان به خوبی به عنوان جدید در تبلیغات آنلاین بایدن بود گاز گرفتن در نقد او از Buttigieg که صرف هشت سال پیشرو یک شهرستان میانه در حدود 100,000 نفر است.

“من اعتقاد ندارم ما یک حزب در معرض خطر اگر من نامزد” بایدن گفت: رای دهندگان در منچستر. “من معتقدم که ما یک حزب در معرض خطر اگر ما معرفی کسی که هرگز برگزار شد بالاتر از دفتر شهردار South Bend, ایندیانا است.”

بایدن در تلاش است برای جلوگیری از سقوط به مراتب پشت سر هر دو Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در دوم راست نامزدی مسابقه. Buttigieg و ساندرز به پایان رسید در موثر کراوات در آیووا قفقاز دوشنبه گذشته و پیشرو سنجی در نیوهمپشایر به عنوان مقدماتی. بایدن بود دور چهارم در آیووا نیز به پایان رساندن پشت الیزابت وارن.

مدت کوتاهی قبل از او صحبت کرد در منچستر, بایدن این کمپین منتشر شده یک ویدیو مقایسه رکورد خود به عنوان معاون رئیس جمهور با Buttigieg خدمات به عنوان شهردار. در حالی که بایدن کمک کرد باراک اوباما رئیس جمهور تصویب جارو مراقبت های بهداشتی قانون و هماهنگ و موزون نجات صنعت خودرو این آگهی می گوید: Buttigieg بود نصب چراغ های تزئینی در پل و ترمیم پیاده رو.

Buttigieg انتخاباتی متهم بایدن از trivializing کار می رود که در شهرهای کوچک در سراسر کشور است.

“معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و جانباز” گفت: Chris Meagher, Buttigieg انتخاباتی سخنگوی.

بایدن گفت: در مناظره جمعه شب که او احتمالا مبارزه در نیوهمپشایر مسابقه که ساندرز برنده بیش از 20 درصد خود را در طول مبارزات انتخاباتی 2016. بایدن امید به زنده ماندن را از طریق کارولینای جنوبی که آرا در پایان ماه است و دولت برای اولین بار در تقویم اصلی با یک جمعیت.

Buttigieg تلاش کرده است برای ساخت پشتیبانی با رای دهندگان با توجه به نظر سنجی های افکار عمومی و بایدن امیدوار است که Buttigieg اولیه حرکت است blunted زمانی که مبارزات انتخاباتی سران جنوبی.

“این است که یک حزب متنوع می شود.” “به همین دلیل ما در حال قوی است. ما نامزد کرده است تا منعکس کننده که قدرت است.”

بایدن و دیگران در این مسابقه از جمله ایالت مینه سوتا ctq را نیز صادر شده اشاره کرد و هشدار در روزهای اخیر در مورد آنچه آنها را به عنوان خطرات ناشی از نامزدی ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

Klobuchar تکیه به آن انتقاد در بحث بود و تنها نامزد برای بالا بردن یک دست زمانی که مدیران پرسید: اگر کسی نگران داشتن ساندرز در بالای بلیط. در شنبه Klobuchar گفت: لحظه ای ثابت کرد که او نمی ترسم برای گفتن آنچه که او فکر می کند.

“مردم می دانند که من ساده است و من به آنها می گویم حقیقت,” او گفت:. Klobuchar همچنین اعلام کرد به رای دهندگان که او در مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود $1.5 میلیون از این بحث است.

وارن که نشان دهنده همسایه ماساچوست در سنای آمریکا نیز نیاز به یک پایان قوی در نیوهمپشایر به اثبات کمپین زنده ماندن در اصلی. به عنوان او صحبت کرد و به هواداران قبل از آنها رهبری را به دست کشیدن بر روی درب او اشاره کرد که آن را به حال شده است سه سال پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اندرز او در سنا طبقه با عبارت “با این وجود او همچنان ادامه داشت” — بیان که وارن تبدیل به یک شعار برای کمپین خود را.

“من برنده unwinnable دعوا تقریبا تمام زندگی من است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>