جیمی فالون معذرت خواهی برای blackface skit از 20 سال پیش

  • NEW YORK TIMES / FEBRUARY 1 Jimmy Fallon at the 72nd Annual Writers Guild Awards at the Edison Ballroom in New York.

    نیویورک تایمز / فوریه 1

    جیمی فالون در 72 سالانه جوایز انجمن نویسندگان در ادیسون سالن در نیویورک است.

جیمی فالون مجری “امشب نمایش” عذرخواهی کرد امروز برای پوشیدن blackface در حالی که جعل هویت شخص کمدین کریس راک در “شنبه شب زنده” دو دهه پیش.

“در سال 2000 در حالی که در SNL من وحشتناک تصمیم به انجام یک جعل هویت از کریس راک در حالی که در blackface,” فالون گفت در توییتر. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای این کار است. من بسیار متاسفم برای ساخت این بدون شک توهین آمیز تصمیم گیری و تشکر از همه شما برای نگه داشتن من پاسخگو باشد.”

در یک ویدئو از این طرح که به تازگی مطرح شده در رسانه های اجتماعی فالون به نظر می رسد مخالف دارل هاموند بود که جعل هویت تلویزیون میزبان Regis Philbin.

فالون می پوشد سیاه و سفید یقه اسکی سیاه و سفید چرم ژاکت و یک کلاه گیس. چهره خود را پوشش داده است در تیره, آرایش. او به نظر می رسد در این طرح کمتر از یک دقیقه.

“من دیده ام” چه کسی می خواهد به یک میلیونر ” و حدس بزنید چه ؟ هنوز بسیاری از مردمی در نمایش” فالون می گوید: در skit, راه اندازی خود را punchline.

“می دانید چرا ؟ چرا که سیاه مردمی نمی خواهم برای پاسخ به سوالات” او همچنان ادامه دارد. “آنها می خواهند به میلیونرهای اما شما رو به درخواست خود نوع سوال مانند” در سال 1981 چگونه بسیاری از گرم کراک را Rick James دود زمانی که او ثبت شده “سوپر عجایب”?'”

فالون کاهش یافته است به نظر بیشتر بر روی طرح. سنگ را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

فالون نه تنها در اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان با یک blackface عملکرد او در گذشته است.

یک ویدیو از جیمی کیمل میزبان از ABC “Jimmy Kimmel Live,” پوشیدن blackface در حالی که جعل هویت بازیکن NBA کارل مالون در “مرد نمایش” مطرح سال گذشته است. این skit بخشی از یک بخش که در آن کیمل بارها و بارها به تن blackface به رابجای دیگری جا زدن مالون. کیمل است به تازگی خطاب به ویدئو.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de