JetBlue مسافر می آموزد او coronavirus در حالی که در یک پرواز

یک مسافر که پرواز یک جت بلو پرواز از نیویورک به وست پالم بیچ فلوریدا در شب چهارشنبه آموخته هوا که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus گفته مقامات بالا بردن سوال در مورد امکان گسترده قرار گرفتن در معرض.

مسافری که قبلا تست شده برای این ویروس بود و در انتظار نتایج رو اطلاع رسانی نسبت به پایان این پرواز که تست مثبت را. فرد شنید صحبت کردن در مورد آن, و خدمه پرواز را به سرعت به اطلاع مقامات بهداشتی در زمین JetBlue امروز تایید کرد.

“جت بلو به حال قبل هیچ نشانه ای که این مشتری بود و یا ممکن است تا به حال coronavirus” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

این پرواز که رفتگان از John F. Kennedy International Airport با 114 نفر در هیئت مدیره فرود در فرودگاه بین المللی پالم بیچ حدود 8:30 p. m., با کارگران پزشکی عجله به یک تماس در فرودگاه در مدت کوتاهی پس از, مقامات گفت.

یکی دیگر از مسافر در هیئت مدیره اسکات Rodman گفت CNBC که هواپیما idled روی آسفالته حدود دو ساعت قبل از مقامات بهداشت گفت: برخی از مسافران که یک مرد نشسته در نزدیکی حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“از آنچه به ما گفته شد: او تا به حال تست شده برای این ویروس دو روز پیش کردم و یک پیام به صورت متن در هواپیما در حالی که او در هواپیما” گفت: Rodman بود که پرواز به فلوریدا به دیدار پدر و مادر خود را.

“این نوع از وحشی” او گفت:. “اگر شما بدست تست شده و شما فکر می کنم ممکن است وجود دارد چیزی اشتباه در هواپیما دیوانه است.”

معلوم بود که آیا مسافر دستور داده شده بود و نه سفر.

مقامات بهداشت و درمان به سرعت آغاز شده است “گسترده اپیدمیولوژیک بررسی” فلوریدا وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با مسافران خواسته شد به مانیتور خود را برای علائم. مسافری که تست مثبت بود و در انزوا از امروز بخش گفت.

مسافران از این پرواز از طریق فرودگاه بین المللی پالم بیچ در تلاقی چند خیابان یا جاده یک بود که تعطیل برای تمیز کردن امروز. فرودگاه شد در غیر این صورت به طور معمول عامل سخنگوی گفت.

در JFK کارکنان تمیز دروازه امنیتی بازرسی کیوسک های دستشویی و “و هر منطقه دیگر مسافر از طریق رفت و بر اساس تصاویر و فیلم های” با توجه به پورت مقامات نیویورک و نیوجرسی اجرا می شود که در منطقه فرودگاه است.

“بهداشت و ایمنی مشتریان و خدمه اولویت ما است” جت بلو در بیانیه ای گفت امروز. “ما در حال درخواست از مشتریان که خوب نیست و یا نگران هستند آنها ممکن است coronavirus به پرواز نیست تا پاک به سفر با یک دکتر یا بهداشت حرفه ای است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im