جنیفر Siebel Newsom تایید الیزابت وارن برای رئیس جمهور

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشده تایید هر یک از باقی مانده دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اما همسر او روز جمعه گفت که او را حمایت ماساچوست ایالت الیزابت وارن در روز سه شنبه اولیه.

“حالا بیشتر از همیشه زنان نیاز به یک قهرمان در کاخ سفید — کسی که ایستاده تا برای مادران کار مبارزه برای صندلی ما در جداول قدرت محافظت از ما مراقبت های بهداشتی و باروری انتخاب و بلند کردن جنبهی و اغلب نامرئی سهم است که زنان را روزانه به جامعه” Siebel Newsom در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ فرد بهتر مجهز به مبارزه برای ما از الیزابت.”

گاوین Newsom است نه تایید و نامزد دیگری پس از خود را انتخاب نامزد کالیفرنیا سن. کامالا هریس ترک نژاد در ماه دسامبر.

کالیفرنیا دارای اصلی خود را در روز سه شنبه در کنار 13 کشورهای دیگر و آن این است که بزرگترین نماینده جایزه دموکراتیک تقویم اصلی. وارن نه مبارزه کرد و غالبا در دولت اما برنامه ای برای بازگشت دوشنبه برای یک رویداد در لس آنجلس.

ایالت ورمونت برنی ساندرز او مترقی رقیب پیشرو در انتخابات و حضور در سن خوزه و لس آنجلس در روز یکشنبه.

Siebel Newsom, یک مستند ساز با تمرکز بر برابری جنسیتی را انتخاب کرده و به عنوان “شریک” به جای سنتی بانوی اول چون جنسیت خنثی است. از شوهرش فرض بر این دفتر در سال گذشته Siebel Newsom راه اندازی کرده است یک مساوی پرداخت ابتکار و تحت فشار قرار دادند Newsom به اتخاذ خانواده-سیاست دوستانه از جمله حذف مالیات بر پوشک و گسترش دسترسی به مرخصی خانواده.

“جنیفر تلاش برای شکستن قالب و تغییر شکل اولین شریک زندگی را برای حمایت مساوی پرداخت و حضور زنان را توانمند سازی زنان و دختران نه تنها در کالیفرنیا بلکه در سراسر کشور و جهان” وارن در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im