ژاپن coronavirus همه گیر مرگ و میر پایین اما موفقیت در آینده نامشخص

توکیو >> ژاپن آن را نگه داشته و میر ناشی از کروناویروس جدید کم با وجود یک سری از missteps که التماس این سوال که آیا جلوگیری از آن می تواند در آینده امواج از عفونت.

مقامات انتقاد بی مهارت برای یک کشتی کروز قرنطینه بودند و آهسته به ژاپن در مرزها. آنها را به انجام تنها کسری از آزمایش های مورد نیاز برای پیدا کردن و جداسازی بیماران و اجازه کار به کسب و کار تقریبا به عنوان به طور معمول حتی در زیر یک بیماری همه گیر وضعیت اضطراری.

اما تقریبا 900 مرگ و میر یا 7 میلیون نفر در ژاپن به مراتب کمتر از 320 میلیون در آمریکا و بیش از 550 میلیون دلار در ایتالیا و انگلیس.

نخست وزیر شینزو آبه در 25 مه اعلام کرد که در پایان 7 هفته همه گیر وضعیت اضطراری در تمجید “قدرت ژاپن مدل” و برنده جایزه سازمان جهانی بهداشت رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ستایش به عنوان یک “موفقیت است.”

کارشناسان می گویند که مشخص نیست دقیقا چه ژاپن موفق به حفظ شیوع بیماری در بررسی اما این کشور نیاز به استفاده از تاخیر به گوشت گاو تا تست و سیستم بهداشت و درمان را بهتر پیدا منزوی و درمان بیماران به حداقل رساندن آینده امواج از عفونت.

یک دولت-سفارش پنل به این نتیجه رسیدند که تماس زودرس-ردیابی کمک کرد با دقت اشاره کردن شیوع بیماری و کند کردن روند گسترش این ویروس تا اواخر ماه مارس هنگامی که موجی از موارد ضعف بسیار کار فشرده فرایند تحقیق در مورد خوشه از عفونت.

یک کمپین عمومی برای جلوگیری از در معرض خطر محیط لقب “سه Cs” و یا تماس نزدیک بسته تنظیمات و مکان های شلوغ نیز کمک کند.

“در یک نسبتا زود ما شناسایی نشانه هایی از عفونت و ما آگاه بودند چگونه coronavirus انتقال … ما قادر به هشدار دادن به مردم در برابر ‘3 Cs’ از اوایل” گفت: Shireru Omi یک متخصص سلامت و چهره های پیشرو در دولت نیروی کار.

“ژاپن شده است می تواند مانند (ایالات متحده آمریکا و یا اروپا) اگر عفونت بود overshot در آغاز” او گفت:.

امی و کارشناسان دیگر می گویند استفاده گسترده از ماسک برای دفع آلرژی و جلوگیری از های سرماخوردگی ژاپنی سفارشی از رکوع به جای از دست دادن و یا در آغوش گرفتن; یک تابو در پوشیدن کفش داخل خانه و بسیار در دسترس و مقرون به صرفه نظام سلامت همه کمک کرده است.

بیمارانی که در بیمارستان بستری شد بهره مند از پزشکان سنگین تکیه بر CAT اسکن و اشعه X برای تشخیص پنومونی موارد است. محققان همچنین گمان می برند ممکن است گذشته در مواجهه با گونه های دیگر از coronavirus ممکن است ارائه برخی از حفاظت از این بیماری است.

یا ژاپن ممکن است فقط باید خوش شانس بوده که تا کنون با وجود بسیاری از اشتباه برخی از منتقدان می گویند.

در ابتدا امیدوار بودند که ژاپن سیستم مراکز بهداشتی درمانی و یا “hokenjo,” مجموعه تا چند دهه پیش برای پیگیری کردن سل و دیگر بیماری های عفونی ممکن است یک سلاح قدرتمند در برابر این بیماری همه گیر.

به جای سوخته با شیب تند کاهش کارکنان و بازسازی آنها شد تنگناها به عنوان آنها را با آب گرفتگی ده ها هزار نفر از تماس های تلفنی و تست های درخواست. بوروکراسی مانع تجاری و دانشگاه labs از کمک به برخی از افراد بیمار و قبل از درگذشت خود در تماس بودند و حتی جواب داد.

“ديدگاه بهداشت عمومی بود که به ترتیب اولویت و درمان برای هر بیمار شد غفلت” Michiko Sakane, یک دکتر در تسوکوبا در نزدیکی توکیو گفت: در مقاله اخیر منتشر شده توسط پژوهش های پزشکی مرکز اطلاعات. “ما تا به حال به نگه داشتن درخواست بیماران با علائم آنفلوانزا به صبر در خانه. ما حتی نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنها مثبت بود,” او گفت:. “ما نیاز به یک سیستم است که اجازه می دهد تا ما را به آزمون هر کسی که نیاز به آزمایش می شود.”

عفونت در بیمارستان ها به عنوان در ضمن اتاق های اورژانس اغلب رد مشکوک COVID-19 بيمار با توجه به کمبود محافظ دنده هواکش و تخت های مراقبت ويژه.

از دست زدن به الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن 712 از 3,711 مردم روی به تدریج کاهش یافت و در حالی که بیمار در حال قرنطینه در بندر یوکوهاما باعث انتقاد که مقامات بهداشتی تبدیل شده بود این کشتی به یک ویروس انکوباتور.

صدها نفر از این بیماران آب گرفتگی به بیمارستان ها فقط به عنوان همه گیر شد به دست آوردن جای پایی در توکیو-یوکوهاما منطقه است. مسافر دیگر شد و در نهایت تخلیه از کشتی بدون گزارش از عفونت های ثانویه.

مقامات می گویند آزمایش شد جیره بندی برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان از وزارت بهداشت سیاست در ابتدا نیاز به بستری در تمام موارد مثبت. مقامات بعد از توافق برای منزوی کردن بدون علامت و یا موارد خفیف در هتل ها.

هنوز طب اورژانس به طور خلاصه فرو ریخت گفت: تاکشی Shimazu رئیس انجمن ژاپنی برای حاد پزشکی است. “اگر ما تا به حال یک بزرگتر شیوع ما نمی شده اند قادر به کنار آمدن.”

در اوایل ماه ژوئن در ژاپن تا به حال آزمایش برخی از 254,000 یا تنها 0.2 درصد از 126 میلیون نفر در کسری از اعداد تست شده در ایالات متحده و آلمان و کره جنوبی.

Omi اذعان کرده است که تعداد واقعی عفونت می تواند از 10 یا 20 بار یا بیشتر وزارت بهداشت, شمارش نزدیک به 17,000.

تا کنون دولت تجدید نظر به کسب و کار اجازه کار کارمندان از راه دور; محدود خاموش شدن ناگهانی از برخی از کسب و کار و مدارس و داوطلبانه با رعایت تماس برای جلوگیری از جمعیت به نظر می رسد تبدیل شده اند جزر و مد.

تعداد موارد جدید را به طور چشمگیری کاهش یافته هر چند آنها را دوباره در روزهای اخیر یادآور چگونه به راحتی این کروناویروس جدید می تواند گسترش.

یک اولویت است که به منظور حفاظت بهتر از تقریبا یک سوم از بالای 65 سال در این سریعترین پیری ملت گفت: Tatsuhiko کدوما یک دانشگاه توکیو Immunologist.

به عنوان ژاپنی بازگشت به مدارس و مغازه ها و دفاتر پیکربندی مجدد برای کمک به جلوگیری از عفونت های کافی استفاده از پلاستیک صفحه نمایش ماسک و یادآوری برای نگه داشتن فاصله خود دسترسی سریعتر به تست بسیار مهم است و مقامات می گویند.

دولت خود تجدید نظر دستورالعمل تست و راه اندازی ده ها تن از ایستگاه های تست, معرفی سریع کیت های آزمایش برای تشخیص زود هنگام. برخی از آنتی بادی آزمایش شروع به ارزیابی میزان عفونت و تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای هر دو اپل و گوگل گوشی های هوشمند در حال توسعه است.

مقامات در lookout برای شیوع بیشتر این ویروس است که هزینه این کشور صدها نفر از زندگی و تریلیون ین (تریلیون دلار) در دست تولید هزینه های مصرف کننده و گردشگری درآمد و هزینه های دولت برای کمک به نجات اقتصاد است.

زمانی که توکیو تایید 34 جدید COVID-19 مورد در روز سه شنبه فرماندار آن اعلام کرد یک “هشدار” روشنایی شهر مقر دولت و دیدنی رنگین کمان پل خلیج توکیو در زرشکی.

Shimazu ترس چنین تا حد زیادی نمادین اقدامات نمی جلوگیری از ظهور مجدد عفونت به عنوان مردم یک بار دیگر جمعیت بر روی قطار و جمع آوری در تنگ دفاتر و کلاس های درس.

“چگونه موثر می توانید ماسک های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها بود ؟” او گفت:. “من با مشاهده این وضعیت با نگرانی بزرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>