نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, اعلام $2.5 B بسته برای کمک به مبارزه با ویروس

توکیو >> نخست وزیر ژاپن اعلام کرد امروز اعلام کرد که 270 میلیارد ین ($2.5 میلیارد دلار) اضطراری بسته اقتصادی برای کمک به مبارزه با کروناویروس به عنوان او به دنبال عمومی را برای حمایت از دولت خود را مبارزه با شیوع.

آبه گفت: در یک کنفرانس خبری که ژاپن در مقطع بحرانی برای تعیین اینکه آیا این کشور می تواند در حفظ و شیوع بیماری تحت کنترل جلوتر از توکیو بازی های المپیک تابستانی.

آبه که اعلام این هفته از یک برنامه به تمام مدارس برای بیش از یک ماه از طریق پایان از سال تحصیلی موجب انتقاد عمومی گفت: اورژانس بسته شامل حمایت مالی برای پدر و مادر و کارفرمایان خود را تحت تاثیر تعطیلی مدارس.

او گفت که بسیار مورد COVID-19 — بیماری ناشی از این ویروس جدید — هنوز ناشناخته است و “مبارزه علیه ناشناخته و نامشخص دشمن آسان نیست.”

“رک و پوست کنده صحبت کردن در این نبرد نمی توان به دست آورد تنها با تلاش های دولت” آبه گفت. “ما نمی توانیم این کار را بدون درک و همکاری هر یک از شما از جمله موسسات پزشکی و خانواده ها و شرکت ها و دولت های محلی است.”

او گفت که او درک می کند که بسته شدن مدارس از طریق پایان ماه مارس خواهد از بین بردن جشن برای دانشجویانی که در حال فارغ التحصیل شدن و باعث می شود پدر و مادر به روز اضافی را از کار. اما او گفت که گام های لازم برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کودکان و معلمان در حال توسعه توده عفونت.

آبه به نام به درک, مدرسه خود را طرح و وعده داده شده به ارائه پشتیبانی از اورژانس بسته بندی به خصوص برای پدر و مادر با بچه های کوچک که ممکن است از دست دادن برخی از درآمد خود را. اقتصادی بسته همچنین شامل اقدامات برای تقویت پزشکی آمادگی در صورت تشدید شیوع و کمک در توسعه واکسن و کارآمد تر ویروس تست کیت.

آبه همچنین خواستار شرکت ها به جای نیازهای کارگران که ممکن است مشکل پیدا کردن کمک از خارج برای مراقبت از فرزندان کوچک خود را در طول تعطیلی مدارس.

ژاپن حداقل 940 تایید موارد ویروس از جمله 705 از الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه در یوکوهاما منجر به انتقادات بین المللی است که مهار بی اثر بود. چند تا از حدود 1000 سابق مسافران که تست ویروس رایگان و اجازه داده شد به کشتی پس از 14 روز قرنطینه باید پس از آزمایش مثبت است.

آبه دولت نیز انتقاد برای آهسته به عمل در مراحل اولیه شیوع بیماری در چین اجازه می دهد ده ها هزار نفر از گردشگران چینی به ژاپن قبل از اعمال محدود ممنوعیت سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>