مرد ژاپنی را تایید کرد به عنوان coronavirus بیمار پس از بازگشت از تعطیلات هاوایی

  • ASSOCIATED PRESS Two women wearing masks tour Yokohama’s Chinatown, near Tokyo on Thursday. A Japanese man who visited Hawaii earlier this month is one of the newly confirmed coronavirus cases, according to Japanese news outlets.

    آسوشیتد پرس

    دو زنان با پوشیدن ماسک تور یوکوهاما چینی در نزدیکی توکیو در روز پنج شنبه. یک مرد ژاپنی که بازدید هاوایی در اوایل این ماه در یکی از تازه تایید coronavirus موارد با توجه به اخبار رسانه ها است.

یک مرد ژاپنی که بازدید هاوایی در اوایل این ماه در یکی از تازه تایید coronavirus موارد با توجه به اخبار رسانه ها است.

مرد در 60s زندگی در استان آیچی در ژاپن تا به حال 102-درجه تب on Feb. 8 پس از سفر به هاوایی و از اواخر ژانویه تا فوریه. 7, NHK اخبار وب گزارش روز شنبه با استناد به ژاپن وزارت بهداشت, کار و رفاه.

این مرد در بیمارستان بستری شد پس از آن مبتلا به پنومونی و آزمایش مثبت برای این ویروس به نام COVID-19 که به کشته 1,381 در چین و آلوده بیش از 49,000 در سطح جهان با توجه به آخرین اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی است.

ژاپن ثبت شده دوم آن مرگ و میر ناشی از این ویروس با فردی بدون داشتن سفر تاریخچه به چین که در آن شیوع است که اتفاق می افتد امروز این گزارش شده بود.

“(دولت وزارت بهداشت) در حال کار بر روی شناسایی هر گونه قرار گرفتن در معرض بالقوه و ردیابی تماس نزدیک” گفت: سخنگوی جانیس Okubo.

DOH به نام اضطراری کنفرانس مطبوعاتی امروز در ظهر. داستان به روز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>