خودروساز ژاپنی هوندا ضربه توسط حمله سایبری

  • ASSOCIATED PRESS A long row of unsold cars, seen June 7, at a Honda dealership in Highlands Ranch, USA. Japanese carmaker Honda says in a statement released, today, it has been hit by a cyberattack on the Honda network, although the company says there was no information breach.

    آسوشیتد پرس

    یک ردیف طولانی از unsold در آن زمان اتومبیل دیده می شود 7 ژوئن در یک نمایندگی هوندا در هیقلندس رنچ, ایالات متحده آمریکا. خودروساز ژاپنی هوندا می گوید: در بیانیه منتشر شده, امروز, از آن شده است در برخورد با یک حمله سایبری در هوندا شبکه اگر چه این شرکت می گوید هیچ اطلاعات نقض.

لندن >> خودروساز ژاپنی هوندا, امروز گفت که از آن شده است در برخورد با یک حمله سایبری که مختل کسب و کار خود هر چند این انتظار تاثیر کلی شامل می شود.

این شرکت در بیانیه ای گفت که آن را “تایید می کنند که یک حمله سایبری صورت گرفته در هوندا شبکه است.”

آن وجود دارد گفت: هیچ نقض داده اما آن است که کار را به “حداقل رساندن تاثیر و بازگرداندن قابلیت های کامل از تولید و فروش و فعالیت های توسعه است.”

“در این مرحله ما حداقل کسب و کار تاثیر” این شرکت اعلام کرد.

مانند دیگر خودروسازان هوندا تلاش کرده است برای مقابله با COVID-19 همه گیر و تلاش برای بازگشت به تولید. این گزارش عمیق ضرر و زیان برای سال مالی سه ماهه به پایان رسید که در ماه مارس به عنوان خسارت به صنعت از وقوع صدمه فروش و تولید ديگر.

این حمله نیز می آید که خودروسازان در صورت فشار به سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول در فن آوری های جدید مانند برق و خودمختار ماشین برای دیدار با آلودگی هوا محدودیت در اروپا و چین و دفع رقابت از شرکت های فن آوری.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>