ژاپن طور آزمایشی شروع به باز کردن پس از coronavirus اضطراری به پایان می رسد

ژاپن رشد شاخص نسبت به از سرگیری فعالیت بیشتر سهشنبه پس از یک dropoff در ویروس موارد منجر به دولت برای پایان دادن به آن در سراسر کشور وضعیت اضطراری آورد و تمرکز جدید برای بازسازی اقتصاد کتک.

نخست وزیر شینزو آبه برداشته ویروس اضطراری در این شب و در یک کنفرانس خبری گفت که احیای اقتصاد فرو رفته در رکود بود و در حال حاضر اولویت بالا. وی افزود: دولت تصمیم خواهد گرفت که در یک ثانیه اضافی بودجه یکشنبه برای کمک به مردم و کسب و کار در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

“در هر منطقه از کشور ملاقات کرده است شرایط را برای پایان دادن به اورژانس که بسیار سخت با استانداردهای جهانی” آبه گفت. “در ژاپن را به خود راه ما تا حد زیادی به ارمغان آورد و عفونت تحت کنترل در یک ماه و نیم.”

ژاپن به دنبال به طور کامل دوباره باز کردن اقتصاد از آغاز ماه اوت با مسافرت داخلی آزاد از ژوئن 19, بر اساس یک سند منتشر شده توسط دولت ویروس نیروی کار اضافه کردن آن را به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی عفونت روند.

آبه گفت: ترکیب اقتصادی اقدامات لازم برای تامین مالی با کمک از اول و دوم اضافی بودجه خواهد شد در مجموع بیش از 200 تریلیون ین ($1.86 تریلیون دلار). نخست وزیر گفت: در حال حاضر آخرین دور از کمک های بیشتر را ارائه می دهد پشتیبانی به شرکت ها از طریق وام و اجاره, یارانه ها, بهبود درآمد پشتیبانی از furloughed کارگران و راهنما برای دانشجویان دانشگاه.

اولین بودجه اضافی که کمتر از یک ماه پیش با کمک صندوق ثبت 117 تریلیون ین اقتصادی طرح نجات معادل بیش از 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

آبه یادآوری مردم به گارد برای موج دوم عفونت و گفت که در بدترین حالت یک وضعیت اضطراری ممکن است دوباره به راه افتادند. کنترل مرز ادامه خواهد داشت محکم به عنوان ویروس نابسامانی دیگر نقاط جهان او اضافه شده است.

نخست وزیر همچنین گفت بیس بال حرفه ای شروع خواهد شد از ماه آینده بدون تماشاگر و کنسرت می تواند رزومه البته با جمعیت کمتر از 100 نفر است. شرایط در هر منطقه خواهد شد به بررسی هر سه هفته برای تعیین اینکه آیا اقدامات می تواند سست می شود.

در حالی که ژاپن دچار کمتری coronavirus عفونت و مرگ و میر ناشی از هر یک از آن گروه هفت همسالان آبه را از دست داده و شیوع تقویت شده نگرانی هایی است که دولت او رشد کرده راضی پس از هفت سال در قدرت است. او انتقاد شده است برای به تاخیر انداختن اضطراری اعلام زمانی که محلی موارد شروع به افزایش و برای اینکه آهسته به ژاپن در مرزها به بازدید کنندگان چینی.

آبه مشکلات ارائه هشدار به دیگر رهبران جهان که مانند او اب و هوای اولیه بیماری همه گیر شوک تنها به مواجهه با یک تاریخی رکود اقتصادی. تحلیلگران انتظار اقتصاد ژاپن دچار انقباض تقریبا 22% در این سه ماهه عمیق ترین سوابق بازگشت به سال 1955.

آبه اعلام شرایط اضطراری در پایتخت و برخی مناطق دیگر از آوریل 7 بعد از گسترش آن در سراسر کشور. از اواسط ماه مه او شروع به بلند کردن آن را در مکان های که در آن میزان عفونت های جدید فروکش کرد. توکیو منطقه — بدترین ضربه توسط ویروس — بزرگترین سایت عفونت است.

توکیو و اطراف آن استان و همچنین شمال جزیره هوکایدو شد تاریخ و زمان آخرین باقی مناطق تحت وضعیت اضطراری و آسانسور می آید یک هفته جلوتر از برنامه.

توکیو با آن اطراف استان از چیبا, Kanagawa و سایتاما دارای یک ترکیب جمعیتی حدود 35 میلیون نفر و تولید سالانه 182.2 تریلیون ین که در شرایط جهانی را از آن 11 بزرگترین اقتصاد در این سیاره است.

در حالی که یک سبک اروپایی مستند نیست و از نظر قانونی ممکن است در ژاپن وضعیت اضطراری فعال دولت های محلی برای آموزش کسب و کار به نزدیک و یا کار برای کوتاه ساعت و به درخواست ساکنان به ماندن در خانه. بیشترین سقوط در خط با دستورالعمل.

توکیو فرماندار Yuriko Koike گذاشته است دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد به عنوان مردم به تدریج از سرگیری فعالیت های در انتظار نگه داشته برای تقریبا هفت هفته. برخی از اقدامات خواهد شد نورد شروع روز سه شنبه.

همسایه کره جنوبی در حال حاضر دیده می شود عمده خوشه ای در میان کلوپ شبانه را برانگیخت و پس از شل شدن محدودیت. در ضمن آبه قول داده است برای کار با دولت های منطقه به آماده شدن برای موج دوم از عفونت است که کارشناسان می گویند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

توکیو گزارش داد هشت جدید کروناویروس موارد امروز از 14 روز قبل از. مجموع برای هفت روز گذشته بوده است در زیر آستانه 70 یا 0.5 نفر در هر 100,000 که دولت مشخص شده به عنوان مورد نیاز برای بلند کردن اضطراری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de