ژاپن گزارش 1st مرگ از coronavirus 44 بیشتر موارد در کشتی

توکیو >> ژاپن روز پنجشنبه اعلام کرد اولین مرگ ناشی از یک ویروس جدید از چین ساعت پس از تایید 44 بیشتر موارد بر روی یک کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو به عنوان ترس از گسترش این بیماری کوه در کشور است.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: اولین مرگ یک زن در 80s که در بیمارستان بستری شده بود پس از Feb. 1 هنگامی که او مبتلا به ذات الریه. او تایید تشخیص در آمد و پس از مرگ او, او گفت:. این زن ساکن استان کاناگاوا در نزدیکی توکیو که در قانون از یک راننده تاکسی که شد تازه تایید مورد, رسانه های ژاپنی گزارش شده است. وزارت بهداشت مقامات کاهش یافته است به تایید یک رابطه به درخواست خانواده اش ،

مقامات همچنین تایید کرد دو, دیگر موارد, یک دکتر در 50s خود را که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در غرب ژاپن و یک مرد در 20s خود زندگی می کند که در چیبا در نزدیکی توکیو. هیچ کدام تا به حال یک رکورد از سفر به خارج از کشور در هفته های اخیر و یا تماس با چینی — ممکن است نشانه آن است که این ویروس در حال گسترش در داخل کشور است.

صبح روز پنج شنبه او اعلام کرد 44 موارد جدید در الماس شاهزاده خانم است که هنوز هم حمل قریب به 3500 نفر از مسافران و خدمه. کشتی در حال حاضر 218 افراد آلوده به این ویروس از 713 آزمایش پس از آن وارد بندر یوکوهاما در فوریه. 3 بزرگترین خوشه ای از عفونت در خارج از چین است.

در تمام ژاپن دارای 250 تایید موارد جدید بیماری که ظاهرا آغاز شده در ووهان یک شهر مرکزی چین در ماه دسامبر.

چین گزارش کرده است 1,367 مرگ و میر در میان 52,526 موارد در سرزمین اصلی. دو دیگر نقاط خارج از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و فیلیپین ثبت شده یک مورد مرگ در هر.

کاتو گفت: پنج نفر از بیماران فرستاده شده به بیمارستان زودتر باید علائم شدید و تنفس مصنوعی و یا تحت مراقبت های ویژه.

دولت تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا مسافران مسن تر از 80 به کشتی پس از آزمایش منفی برای این ویروس کاتو گفت. او گفت که نتایج آزمون در حدود 200 واجد شرایط مسافران در حال انجام است و کسانی که با مشکلات بهداشتی مزمن و یا در کابین بدون علاج و درمان ویندوز اولویت داده خواهد شد.

کاتو گفت: اندازه گیری است که به منظور کاهش خطرات بهداشتی برای مسافران گیر در اتاق و تحت شرایط سخت است. کسانی که در حال منتشر خواسته خواهد شد که برای ماندن در تعیین تسهیلات از طریق پایان دوره قرنطینه.

“ما در حال انجام نهایت ما برای سلامت خدمه و مسافران که باقی می ماند در کشتی” کاتو یک کنفرانس خبری گفت.

برخی از کارشناسان این پرسش را مطرح ژاپن استراتژی جداسازی مسافر و خدمه در یک برنامه به طور بالقوه ویروس-تاثیر محیط بر روی کشتی در حالی که این بیماری در حال حاضر به آرامی راه خود را به داخل کشور.

“در کشتی عفونت ها بسیار متراکم. … آن در حال حاضر فراهم می کند یک محیط مساعد برای این ویروس به گسترش و من فکر می کنم آن زمان برای مردم به دریافت” گفت: Shigeru Omi, یک بیماری عفونی پیشگیری و کارشناس سابق مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی است. “آن را مانند ما شاهد یک نسخه فشرده از آنچه اتفاق می افتد در یک جامعه محلی است.”

امی که در حال حاضر سران ژاپن, جامعه, سازمان بهداشت و درمان گفت: آن دسته از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس هستند “تنها کسری” از آنچه در حال حاضر می تواند گسترش در خارج از کشتی. “ما باید فرض کنیم که این ویروس در حال حاضر در ژاپن,” او گفت:.

بعد پنج شنبه نخست وزیر شینزو آبه اعلام $139 میلیون بسته اقتصادی برای مبارزه با ویروس ها از جمله سرمایه گذاری برای توسعه واکسن و ویروس تست کیت پشتیبانی از صدها نفر از عودت از ووهان و اقدامات برای تقویت کنترل مرز به حداقل رساندن شیوع این ویروس در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>