ژاپن فرو به رکود اقتصادی که آمریکا شروع به باز کردن

نیویورک (AP) — اقتصاد ژاپن سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس squelched فعالیت های کسب و کار در حالی که رهبران آمریکا و اروپا در حال وزن خطرات و پاداش از بلند کردن اجسام COVID-19 محدودیت دانستن است که یک واکسن می تواند سال توسعه.

چین که گزارش فقط هفت مورد جدید در روز دوشنبه و نگهداری سخت تر اجتماعی فاصله قوانین در بخش هایی از شمال شرقی استان جیلین پس از یک خوشه از موارد منشا ناشناخته تبدیل شده تا در این منطقه است. دو تا از موارد جدید در تلويزيون و ساکنان می شد مورد نیاز برای نشان دادن گواهی سلامت از جمله اخیر منفی نوکلئیک اسید تست اگر آنها خواست به ترک Jilin, شهرستان, استان, دومین شهر بزرگ رسانه های دولتی گزارش شده است.

در دیگر نقاط کشور محدودیت شده اند به تدریج برداشته و بسیاری در پکن که در آن هیچ مورد گزارش شده در هفته را متوقف کرده اند و با پوشیدن ماسک در خارج از منزل اگر چه بسیاری از موسسات هنوز هم نیاز به آنها را تا زمانی که در داخل خانه و در حمل و نقل عمومی. با وجود بازگشایی حرکت دولت مرکزی درخواست دفاتر در پکن که در آن مردم از سراسر کشور به ثبت شکایات باقی خواهد ماند بسته شده است.

سخنگوی دولت ژاپن در دفتر گزارش روز دوشنبه یک قطره از 3.4% سالیانه در این کشور بطور تطبیقی فصلی تولید ناخالص داخلی واقعی و ترس در حال رشد هستند که بدتر از بار پیش رو ممکن است.

ژاپن بسیار آسیب پذیر به پیامدهای از این بیماری همه گیر داده وابستگی به تجارت با چین و آمریکا

در سخت-آمار ایتالیا لیگ برتر جوزپه کونته ملحق به فشار توسط رهبران منطقه ای اجازه می دهد تا رستوران ها و امکانات برای بازگشایی دوشنبه هفته پیش رو زودتر جدول زمانی.

“ما در حال مقابله با این خطر و ما باید آن را بپذیرید در غیر این صورت ما هرگز قادر به relaunch,” کونته گفت.

که آمد به عنوان دولت ها در سراسر جهان و بسیاری از ایالات آمریکا مبارزه با راه اندازی مجدد اقتصاد بروز بیماری همه گیر. در آمریکا, تصاویری از شلوغ میله سواحل و boardwalks پیشنهاد برخی از نبود غذای هشدار به با خیال راحت لذت بردن از بازگشایی فضاهای در حالی که محدود کردن خطرات ناشی از گسترش عفونت است.

نخست وزیر بوریس جانسون بود که در بیمارستان بستری ماه گذشته با COVID-19, این باورند یکشنبه که یک واکسن ممکن است توسعه یافته در همه, با وجود این تلاش جهانی برای تولید یک.

“وجود دارد باقی می ماند یک راه بسیار طولانی برای رفتن و من باید فرانک که یک واکسن ممکن است به ثمر می آیند” جانسون نوشت: در روز یکشنبه نسخه الکترونیکی روزنامه.

کارشناسان بهداشت می گویند جهان می تواند ماه اگر نه سال به دور از داشتن یک واکسن برای همه در دسترس و به آنها هشدار داده اند که کاهش محدودیت سرعت بیش از حد می تواند این ویروس را به دوباره بجای اول برگشتن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل وعده آمریکایی ها از یک بازگشت سریع به حالت عادی که صدا به مراتب بیشتر از خوش بینانه ترین کارشناسان می گویند واقع بینانه است.

“ما به دنبال در واکسن ما به دنبال در درمان هستند و ما بسیار دور پایین خط او گفت:” در حالی که تلفن را به یک موسسه خیریه مسابقات گلف پخش یکشنبه در NBC.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا پیتر ناوارو همچنین با انتقاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اولیه و پاسخ به شیوع کروناویروس گفت: “اجازه دهید این کشور پایین” پس از تاخیر اولیه با تست.

با 36 میلیون تازگی بیکار در ایالات متحده به تنهایی فشارهای اقتصادی در حال ساختمان حتی به عنوان مقامات اذعان کرد که بازگشایی خطرات تنظیم کردن امواج جدید از عفونت و مرگ و میر. بسیاری از ایالت ها باید برداشته stay-در-خانه سفارشات و محدودیت های دیگر اجازه می دهد برخی از انواع کسب و کار برای بازگشایی شده است.

Coronavirus آلوده بیش از 4.7 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 315,000 در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که کارشناسان می گویند در زیر تعداد واقعی تلفات این بیماری همه گیر. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 89,000 مرده و اروپا دیده می شود حداقل 160,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net