ژاپن علائم سونامی سالگرد هیچ دولت یادبود در میان coronavirus

توکیو >> برخی از ساکنان در طول ژاپنی ساحل شمالی ایستاده در کنار جاده و مشرف به دریا ارائه سکوت دعا برای عزیزان خود را از دست داد در یک زلزله و سونامی نه سال پیش چهارشنبه. اما در توکیو و بسیاری از جاهای دیگر در سراسر ژاپن روز بود که به خاطر بدون اصلی دولت مراسم با توجه به شیوع کروناویروس.

در 11 مارس 2011 قدر 9.0 زلزله و پس از آن سونامی ویران بزرگ عصری ژاپن در ساحل شمالی و باعث یک بحران در یک نیروگاه هسته ای در فوکوشیما آلوده مناطق بزرگ و جابجا بسیاری از ساکنان.

برای هشت سال گذشته ساکنان و مقامات را جمع آوری و در محلی شهر سالن به دعا در حالی که در توکیو دولت برگزار اصلی یادبود با حضور امپریالیستی اعضای خانواده زنده تلویزیونی در سراسر کشور. در این سال یادبود حوادث شده اند به نام زیر شینزو آبه درخواست برای لغو, به تعویق انداختن یا کوچک تجمعات به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

در توکیو ژاپن و وزرای خود را با حضور در دفتر نخست وزیر و ارائه یک نماز سکوت در 2:46 بعد از ظهر لحظه ای دریایی زلزله زده نه سال پیش. در آغاز سخنرانی خود آبه عذرخواهی کرد بیش لغو دولت مراسم است. ژاپن تایید کرده است بیش از 1200 مورد از coronavirus از جمله 696 از کشتی کروز و 19 مرگ و میر.

آبه گفت: بازسازی فاجعه-آمار مناطق است که در حال حاضر “در آن مرحله به پایان رساندن.”

“من می خواهم بسیاری از مردم از سراسر جهان به تجربه واقعیت فاجعه-آمار مناطق را در راه خود را به بهبود از طریق آینده بازی های المپیک, پارالمپیک و دیگر موارد” آبه گفت. خود دولت گفته سالگرد 10 سال آینده خواهد بود که آخرین آن را سازماندهی کنند.

بسیاری از ساکنان به خصوص کسانی که در فوکوشیما به دور از بازیابی. این دو شهر هستند که خانه را غرق نیروگاه هسته ای فوکوشیما هنوز هم خارج از محدوده و unlivable در حالی که بسیاری از ساکنان مناطق اطراف آن مجبور به ارائه زمین های خود را به ایجاد امکانات برای ذخیره زباله های هسته ای در دهه های ذخیره سازی طولانی مدت.

زلزله و سونامی در سمت چپ بیش از 18000 نفر کشته و تخریب بسیاری از خانه ها و کسب و کار. بحران در نیروگاه فوکوشیما ارسال بیش از 160 ، 000 نفر در حال فرار از این منطقه است. بیش از 40,000 هنوز هم قادر به بازگشت به خانه با توجه به تابش آلودگی و نگرانی.

در فاجعه-آمار شهرها در Iwate, Miyagi و فوکوشیما میز قرار داده شد و برای بازدید کنندگان به ثبت نام پیام ها و ذخیره کردن گل. ساکنان بازدید از خانواده خود را قبرستان پارک ها و شهرها متوقف متمایل و دعا در سکوت.

صدها نفر از مردم جمع شده بودند در توکیو Hibiya پارک به مناسبت سالگرد با اجرای موسیقی. در توکیو شیک خرید منطقه کنزا عبور و مرور و بازدید کنندگان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک صورت متوقف در یک تقاطع برج ساعت و متمایل شدن در سکوت.

Kiminari سوزوکی 44 ساله مهاجر از فوکوشیما بود که در مراسم یادبود رویداد در پارک گفت که او احساس می کند که جامعه از فاجعه-آمار ساکنان کاهش و خاطرات محو شدن نه سال پس از فاجعه است.

“من به اینجا آمدم چون من تا به حال هیچ جای دیگری برای رفتن برای به اشتراک گذاشتن احساسات ما گفت:” سوزوکی که تا به حال خود را رها آسیب دیده خانه و حرکت به یک پناهگاه قبل از پایان دادن به در توکیو به تازگی.

“در آن زمان هنوز یخ زده در آن لحظه ای که زلزله برخورد و من اغلب فکر می کنم انرژی هسته ای مشکل,” او گفت:. “زندگی من هنوز نشده به حالت عادی بازگشت و من تعجب می کنم اگر آن را به دلیل حوادث و یا اینکه از خود من بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im