ژاپن سقوط به رکود بدتر در پیش روست

ژاپن کاهش یافت و به یک رکود اقتصادی برای نخستین بار پس از سال 2015 به عنوان آن در حال حاضر تضعیف اقتصاد کشیده شد پایین coronavirus’ اثر در کسب و کار در خانه و خارج از کشور.

جهان سوم اقتصاد پس از ایالات متحده و چین کاهش سالانه نرخ 3.4 درصد در سه ماه اول سال دولت این کشور روز دوشنبه گفت:.

که باعث می شود آن را بزرگترین اقتصاد رسما وارد رکود اقتصادی اغلب تعریف شده به عنوان دو فصل متوالی رشد منفی. دیگر اقتصادهای عمده در سراسر جهان به دنبال پیوستن به ژاپن و همچنین آلمان و فرانسه در رکود اقتصادی به عنوان تلاش برای جلوگیری از شیوع موج دار شدن در سراسر جهان است. تجارب چین که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر و ژانویه نشان می دهد بازیابی خواهد بود طولانی و دشوار است.

ژاپن را پیدا خواهد کرد آن هیچ آسان تر است. اولیه آمار و ارقام برای مارس به ماه ژوئن دوره خود را نشان می دهد اقتصاد خواهد بود ناودان تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“اقتصاد وارد coronavirus شوک در یک موقعیت ضعیف گفت:” ایزومی Devalier رئیس ژاپن اقتصاددان در بانک مرکزی امریکا مریل لینچ اما “واقعی زشت مسائل در حال رفتن به اتفاق می افتد در مه, ژوئن, چاپ. آن را به سه چهارم از رشد منفی.”

Devalier افزود: “این بسیار دلگرم کننده تصویر است.”

شیوع ویروس خرد ژاپن صادرات مجبور به تعویق انداختن بازی های المپیک و سپس قرار دادن کشور در مستند آن را به عنوان پیوست کشورهای دیگر تقلا برای جلوگیری از coronavirus.

تلاش به نظر می رسد پرداخت می شود. موارد رز به طور خلاصه قبل از عقب کشیدن. این کشور در نظام سلامت هرگز غرق شد. تعداد کل مرگ و میر نسبت به شیوع تحت 750, یکشنبه, به مراتب پایین تر از دیگر کشورهای توسعه یافته است.

مارس ممکن است ثابت اقتصادی نادر.

روز جمعه آبه اعلام کرد او در لغو وضعیت اضطراری در تمام اما هشت کشور استان زودتر از ابتدا انتظار یک حرکت است که می تواند اقتصاد را افزایش می دهد. دولت تصمیم خواهد گرفت که در گام های بعدی برای مناطق باقی مانده که شامل اقتصادی نیروگاهی توکیو و اوزاکا در ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de