ژاپن تایید 39 ویروس جدید موارد 174 کل در کشتی کروز

  • ASSOCIATED PRESS Media gathered outside the quarantined Diamond Princess cruise ship in Yokohama, near Tokyo, Tuesday. Japan’s Health Minister Katsunobu Kato said the government was considering testing everyone remaining onboard and crew on the Diamond Princess, which would require them to remain aboard until results were available.

    آسوشیتد پرس

    رسانه های جمع آوری شده در خارج از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در نزدیکی توکیو روز سه شنبه. ژاپن وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت با توجه به تست همه باقی مانده پردازنده و خدمه در الماس شاهزاده خانم است که می تواند نیاز آنها را به باقی می ماند تا روی نتایج در دسترس بودند.

توکیو >> ژاپن وزارت بهداشت گفت: 39 موارد جدیدی از یک ویروس تایید شده است بر روی یک کشتی کروز در قرنطینه یک پورت.

به روز رسانی به ارمغان می آورد کل بر روی الماس شاهزاده به 174 موارد است.

این وزارت همچنین گفت: این ویروس تایید رسمی کردند اولیه قرنطینه چک شب کشتی بازگشت به بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو در فوریه. 3. قرنطینه رسمی است که تحت درمان در یک بیمارستان است.

این موارد جدید را در ژاپن در مجموع به 203 نفر با این بیماری جدید COVID-19.

در شب ورود به کشتی ژاپنی مقامات بهداشت شروع به چک پزشکی در تمام کشتی 3,700 مسافران و خدمه پس از یکی قبلی مسافر آزمایش مثبت برای ویروس.

ایالات متحده عمل الماس شاهزاده خانم تا به حال به اتمام 14 روز تور که طی آن متوقف شده و در هنگ کنگ و چند تن دیگر در بنادر قبل از بازگشت به ژاپن است. 80-year-old man who متحرك در هنگ کنگ تست مثبت برای این ویروس باعث هنگ کنگ به اطلاع کشتی و مقامات ژاپنی که پس از آن دستور قرنطینه و آزمایش است.

نگرانی بیش از این ویروس را جایگزین و لغو دیگر کشتی است. این Westerdam کروز کشتی حامل 2,257 مسافر و خدمه در حال حاضر در خلیج تایلند با جا به حوض پس از خودداری از ورود در ژاپن و تایوان و فیلیپین و تایلند است. وجود دارد هیچ تایید موارد ویروس, پردازنده, اما آن را متوقف کرد در هنگ کنگ در کمتر از دو هفته پیش که در دوره کمون ویروس.

COVID-19 ناشی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>