فیلم جیمز باند انتشار به عقب رانده 7 ماه با توجه به کروناویروس

  • ASSOCIATED PRESS / OCT. 28, 2015 The release of the James Bond film “No Time To Die,” starring actor Daniel Craig, has been pushed back several months because of global concerns about coronavirus. MGM, Universal and producers Michael G. Wilson and Barbara Broccoli announced on Twitter today that the film would be pushed back from its April release to November.

    اسوشیتد پرس / OCT. 28, 2015

    انتشار فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” با بازی دانیل کریگ بازیگر شده است تحت فشار قرار دادند به چندین ماه به دلیل نگرانی های جهانی در مورد کوروناویروس. MGM جهانی و تولید Michael G. Wilson و باربارا کلم بروکلی اعلام کرد در توییتر امروز که این فیلم را عقب رانده شود از آن مه انتشار November.

لس آنجلس >> انتشار فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” رانده شده و به چندین ماه به دلیل نگرانی های جهانی در مورد کوروناویروس.

MGM جهانی و تولید Michael G. Wilson و باربارا کلم بروکلی اعلام کرد در توییتر امروز که این فیلم را عقب رانده شود از آن مه انتشار نوامبر سال 2020 است.

در این اطلاعیه ذکر شده توجه جهانی تئاتر در بازار تصمیم به تاخیر در انتشار این فیلم. “هیچ زمانی برای مردن” در حال حاضر آمار تئاتر در انگلستان در نوامبر. 12 و در سراسر جهان در نوامبر. 25.

پیوند فیلم را بخش قابل توجهی از سود خود را از بازارهای بین المللی است. آخرین فیلم “شبح” ساخته شده بیش از $679 میلیون از خارج از کشور تئاتر در سال 2015 با بیش از مبلغ 84 میلیون دلار است که در مجموع آینده از چین است.

نگرانی قبلا دم در اطراف قریب الوقوع انتشار و شیوع جهانی. تبلیغات برنامه در چین و ژاپن و کره جنوبی پیشتر لغو شده است. و در روز دوشنبه محبوب جیمز باند سایت فن MI6-HQ انتشار نامه سرگشاده ای به تولید کنندگان ترغیب آنها برای به تاخیر انداختن فیلم rollout.

“وقت آن است که برای قرار دادن بهداشت عمومی فوق بازاریابی انتشار برنامه ها و هزینه لغو تبلیغات رویدادها” نامه است.

هالیوود, انتشار فیلم و برنامه های تولید شده تحت تاثیر شیوع. در هفته گذشته برترین تصاویر توقف تولید هفتم “ماموریت: غیر ممکن” که برنامه ریزی شده بود به ساقه در ونیز ایتالیا. این استودیو همچنین به تعویق افتاد, چینی, انتشار “سونیک خارپشت.”

Coronavirus شیوع پدید آمده در چین و گسترش در سطح جهان است. در کل بیش از 94,000 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر جهان با بیش از 3200 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>