زندانی و حسابدار Derek William فیشر آمریکا برای دو سال بیش از $88,500 سرقت مورد استفاده برای تغذیه مواد مخدر عادت

A WA man who stole cash from his family business, later justifying the theft saying he was owed wages, will spend at least one year behind bars.
آیکون دوربینیک WA مردی که به سرقت پول نقد خود را از کسب و کار خانوادگی, بعد توجیه سرقت گفت که او بدهکار دستمزد را صرف حداقل یک سال پشت میله های زندان. اعتبار: ریچارد WAINWRIGHT/AAPIMAGE

پرداخت نشده حسابدار که به سرقت برده تقریبا $88,500 از کارفرمای خود را برای تامین سوخت خود استفاده از مواد مخدر بوده است محکوم به دو سال پشت میله های زندان در غرب استرالیا.

Derek William فیشر, 32, مشغول به کار بود به صورت قهوه ای حمل و استرالیا در سال 2018 و 2019 زمانی که او انتقال پول از حساب کسب و کار خود را به حساب شخصی بیش از 105 معاملات.

دادگاه منطقه از WA شنیده خانواده شرکت رفته بود ورشکسته بنابراین یک راننده کامیون را گرفت و آن را به عنوان یک “جبهه” اما فیشر بود فقط پرداخت $50 و هیچ superannuation اگر چه او کمک کرد تا با اسکان و غذا.

دادگاه شنیده می شود او به اعتقادات قبلی دوباره برای کار به او پرداخت می شود – که او را وادار به سرقت تجهیزات و سپس hock آن است.

او در زمان مشاهده نبود او سرقت به عنوان یک بنده به عنوان او پول بدهکار دادگاه شنیده می شود.

فیشر گفته یک روانشناس: “نگاه من به مت و در حال حاضر من صرف $400 دو هفته در شاهدانه.”

فیشر وکیل اذعان مشتری خود را تلاش در مبارزه با مواد مخدر توانبخشی “بودند لنگ”.

قاضی لوری لوی گفت: در صدور حکم در روز سه شنبه: “من فرض کنید اگر شما دنبال آن هستید در آن در درجه آسیب شاهدانه است که بهتر از مت.”

“اما ایده آل نیست.”

این شرکت رفته است به دولت.

فیشر باید خدمت 12 ماه قبل در نظر گرفته شده برای آزادی مشروط.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im