‘فوق العاده’: اکثر Sonoma County parks بازگشایی به درایو بازدید کننده

بازدید کنندگان ملزم به ماندن در صورتی که علائم COVID-19 یا فکر می کنم آنها ممکن است آن را دارند و همه باید به ارمغان بیاورد و یا پوشیدن پوشش صورت و حفظ فیزیکی مناسب فاصله از دیگران است.

شهر سانتا رزا با بیش از 70 پارک خواص گفت: این امر می تواند پنج شنبه یا جمعه قبل از آن تا به حال موفق به باز کردن پارکینگ و دستشویی آن برنامه ریزی برای بازگشایی زیر اصلاح سفارش.

شهرستان سخنگوی Adriane مرتنز گفت: شهروندان باید با مشورت شهر صفحه وب srcity.org/PreventTheSpread برای به روز رسانی اطلاعات در مورد پارک دهانه.

“در آن طول می کشد کمی زمان,” او گفت:.

در پتالوما پارک مقامات افتتاح شد بسیاری از پارکینگ جمعه و انتظار می رود آنها را به طور کامل باز شده توسط یکشنبه, معاون پارک مدیر درو افسار گفت. این شهر همچنین باز کردن در دستشویی پارک که در آن بازدید کنندگان به احتمال زیاد به صرف مدت طولانی پیاده روی و یا پیاده روی مانند Shollenberger و الیس نهر trailhead, او گفت:.

“ما فقط به آرامی کاهش, در,” او گفت:. “ترس ما این است که ما بیش از حد و پس از آن ما باید یک گام به عقب. ما خوشبین اما ما محتاط است.”

شاید به دلیل آب و هوا وجود دارد به اندازه کافی فضا در منطقه ای پارک به جای کسانی که می خواستند به خارج روز چهارشنبه از جمله سانتا رزا ساکن مت توماس که به پایان رسید 4 صبح شیفت در خرس جمهوری Brewing Co. اوایل به اندازه کافی برای قرار دادن در کایاک خود در Riverfront برای برخی از ماهیگیری.

این نخستین پارک تفرج پس از پناه در محل آغاز شد. “من هیجان زده گفت:” توماس, 30.

در تیلور کوه در منطقه پارک کوهنورد braved مناسب و معقول میان باد بعد از ظهر, دوش, دوش گرفتن, در حالی که دیل Thurber و پسرش, Lance, 14 آغاز یک دور دیسک گلف.

آنها در حال حاضر بازی کرده بود نه سوراخ در جرثقیل کانیون پارک منطقه ای قبل از آمدن به تیلور کوه “فقط برای دریافت یک طعم و مزه از هر دو.”

“آه انسان” گفت: Thurber یک معلم تربیت بدنی در SunRidge مدرسه در سباستوپول. “من خیلی هیجان زده به یاد بگیرند که آن را دوباره باز. من پویش اخبار.”

اما منطقه ای پارک رنجر دارن دیویس گفت: Riverfront به نظر می رسد بزرگ قرعه کشی, شاید به دلیل گسترده ای اگر کمی گل آلود مسیرهای پیاده روی.

هر چند نزدیک به مراکز شهری آن را نیز “احساس می کند مانند شما در حال گرفتن دور” گفت: با توجه به شکوه سبز تاکستان در لبه آن و با شکوه ردوود گرو در ورودی آن.

اولریش Honighausen را برای اجرا با یکی از سه فیلم دختران توافق کردند.

“این عالی نیست ؟” او گفت: پرتاب سلاح های خود را در هوا و فرآیند له له زدن تنها کمی پس از او و دختر اولیویا, 27, دور یکی از دریاچه ها. “ما در حال بازگشت است.”

هر چند او در زندگی فقط در سراسر راه در لوقلین جاده که خود واقع در میان باغ های انگور Riverfront “مثل این است که ما کمی فرار کنند.”

خواندن تجدید نظر پارک سفارش در بیت.ly/2zB2MHD.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de