‘زمان آن را برای یک شروع جدید’: کالیفرنیا نماینده مجلس پیشنهاد دولت تصاحب “شکست خورده” PG&E

عواقب کسانی که خاموشی به کسب و کار و جمعیت های آسیب پذیر وابسته به برق چند نفر از حامیان از سونوما کانتی به صحبت در وینر کنفرانس مطبوعاتی از جمله اسب آهن تاکستان اجرایی شادی استرلینگ و ریچارد Skaff, مدیر اجرایی, از حقوق معلولین غیر انتفاعی طراحی در دسترس جوامع است.

قدرت بسته آف در زمان جدی اقتصادی تلفات در کسب و کار و کارکنان به خصوص در سونوما کانتی که در آن مخاطره آمیز آتش آب و هوا همزمان با برداشت و اوج فصل توریستی استرلینگ در مصاحبه ای گفت:.

“داشتن کل عملیات تعطیل در هوی و هوس از PG&E یک مشکل واقعی” استرلینگ گفت. “و در حالی که من درک می کنم احتیاطی اندازه من نگران آن استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای عدم ساخت های لازم سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.”

این لایحه دولت را بیش از هر ابزار است که به جرم, جنایت, جنایی نقض قوانین وضع شده برای حفاظت از امنیت عمومی.

وینر گفت: لایحه اطمینان از حمایت PG&E کارکنان امیدوار است که این شرکت کل نیروی کار خواهد بود انتقال به جدید آژانس و قراردادهای معامله و دستمزد و مزایا و مزایای بازنشستگی را دست نخورده باقی می ماند.

سواحل شمال قانونگذاران ابراز احتیاط در این مهم وظیفه PG&E تصاحب اما گفت که آنها را به طور جدی بررسی همکار خود را پیشنهاد.

“من احترام زیادی برای مردان و زنانی که نگه داشتن چراغ روزانه” گفت: دولت بهداشت ، مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ. “من نمی اعتماد PG&E هیئت مدیره و مدیر عامل یا مدیران. PG&E شکست خورده است و مشتریان خود را. همه گزینه ها باید به طور جدی مورد بررسی قرار گرفت و باید بر روی میز است.”

دولت ایالت لایحه Dodd, D-ناپا خواهد بود در میان اعضای سنا انرژی آب و برق و ارتباطات کمیته که خواهد شد یک فرصت برای در نظر گرفتن وینر پیشنهاد.

داد گفت که او احساس محتاط در مورد, بئب دولت با یک مشکل شرکت شبکه برق است که ثابت شده است برای قرار دادن زندگی در خطر است.

با این وجود او معتقد است عمومی تصاحب باید بخشی از این بحث به عنوان قانونگذاران تحت فشار قرار دادن PG&E تا اطمینان حاصل شود طرح خود را برای خروج از ورشکستگی شامل دقیق اقدامات ایمنی و فرهنگ سازمانی تعمیرات اساسی.

“قطعا ما باید این مکالمه به خصوص اگر PG&E نیست و دیدار با خواسته های فرماندار و قوه مقننه” Dodd گفت.

PG&E برنامه باید تایید شده توسط California Public Utilities Commission. Newsom دیگر مستقیم قدرت به تأیید یا رد از PG&E برنامه سازماندهی مجدد اما فرماندار برخوردار قابل توجهی فشار سیاسی بر سازمان نظارتی است که می کند.

و Newsom تهدید کرده است که برای راه اندازی یک دولت تصاحب PG&E اگر شرکت نمی تعمیرات اساسی آن حاکم هیئت مدیره و برنامه ایمنی.

در پاسخ Bill Johnson, مدیر اجرایی PG&E, جمعه اعلام کرد در جلسه کمیسیون که شرکت تغییرات را به هیئت مدیره و regionalize عملیات خود را.

Noonan, شرکت, سخنگوی مجددا در بیانیه ای روز شنبه این شرکت وعده برای تبدیل برخی از توابع آن به “رسیدن به مشتری متمرکز بر بهداشت و رفاه و ایمنی نتایج هر کس می خواهد انتظار دارد و سزاوار است.”

“ما باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم متقاعد شده است که یک دولت و یا مشتری تصاحب است و نه راه حل بهینه است که رسیدگی به چالش های پیش رو و در خدمت بلندمدت منافع همه مشتریان در جوامع ما در خدمت” نونان گفت.

این داستان شامل اطلاعات از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>