‘آن را تجربه کلی’: دوستداران آبجو به نوبه خود برای یک 1st طعم پلینی

ظاهرا مشتاق به خرید پلینی هنر و صنعت آبجو در بطری برای اولین بار بسیار بزرگتر جمعیت معلوم شد روز جمعه برای افتتاح روسی رودخانه دم سالانه ویژه آزادی از محبوب سوپر hoppy دم در آن سانتا رزا و ویندزور taprooms.

بیش از 600 طرفداران سه گانه هند pale ale بودند در خط در taprooms قبل از اینکه درب را باز کرد و در مدت کوتاهی پس از 10:30 صبح یک گروه از دوستان که سفر در اینجا تمام راه را از آلمان در میان ورود زود هنگام در ویندسور به طعم و مزه این سال دسته ای از قوی IPA با یک الکل از 10.25%.

قبل از دو هفته از انتشار محدود است tapped out آبجو هنردوستان از سراسر کشور و بسیاری از نقاط جهان انتظار می رود به حلقه به نوار برای 10 اونس پیش نویس و یا دو. محدودیت روزانه سه پیش نویس برای هر نفر در 6 دلار در هر, و تا دو بطری برای رفتن 10 دلار در هر کدام تا هر روز بطری سهم فروخته شده است.

جاش Schiager های زمین شناسی در دانشگاه ایالتی ساکرامنتو تبدیل 21 در ماه جولای بود و مشتاق به نوشیدن اولین پلینی و همچنین به عنوان خرید یک زن و شوهر از بطری.

“من سه هم اتاقی که این را دوست دارم اما آنها در کلاس در حال حاضر” Schlager گفت. “نه کلاس برای امروز برای من است.”

روسی رودخانه مالک ناتالی Cilurzo نسبت به خیلی دیگر خطوط نسبت به سال گذشته و در روز اول به در دسترس بودن جوان در آبجوسازی مرسوم 510 میلی لیتر بطری. برای جلوگیری از شلوغ ترین زمان و طولانی ترین خطوط او پیشنهاد پرش تعطیلات آخر هفته هنگامی که مصرف کنندگان می تواند صبر کنید بیش از سه ساعت برای یک میز یا صندلی در نوار.

“بهترین شرط این است که آمده از دوشنبه تا پنج شنبه هفته آینده یا هفته بعد از آن چون ما اجرا خواهد شد از بطری های هر روز” Cilruzo گفت.

بروس Marts سانتا رزا در زمان اولین نقطه در خط در رودخانه چهارم خیابان taproom درست قبل از نیمه شب پنج شنبه. این چهارمین سال متوالی Marts شد اولین مشتری در درب به پایین پرتاب 10 اونس پور از سه گانه IPA.

“ما اساسا بودند بیدار تمام شب. ما بازی کارت و پس از آن فقط از نوع آرام است. ما نه انجام هر خواب” Marts گفت: از او و دوستان او.

در ویندزور آبجوسازی و taproom, چکمه, برد Ventura نشان داد در 10 p. m. روز شنبه با دوستان برای اولین بار در خط. همچنین در سال چهارم خود را از شراکت در 16 سالانه پلینی انتشار محدود.

“سفر بود و در حال حاضر برنامه ریزی شده است. بطری بودند فقط یک جایزه هنگامی که ما پیدا کردن آنها رفتن به آنها را آزاد کند.” برد گفت. “این تجربه کلی. … شما را وادار به صحبت کردن آبجو همه شب و همه با هم رنج می برد.”

این احتمال وجود دارد که به طور کلی میزان مشارکت هنگامی که آبجو می رسد رویداد Feb. 20 خواهد بیش از 24,000 بازدید از چند متحده و کشورهای که به اینجا رسید در سال 2019 برای سه گانه IPA و صرف حدود 4.2 میلیون در شهرستان سونوما در مسکن و غذا و سایر هزینه های سفر با توجه به توسعه اقتصادی شهرستان مدیره.

اگر شما می توانید سفر به روسیه, رودخانه, آرزو کرافت آبجو در دسترس خواهد بود در هفته دوم در انتخاب میله های اطراف این شهرستان و همچنین در دیگر taprooms در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, ساکرامنتو, Central Valley, Central Coast سانتا کروز و جنوب کالیفرنیا; خم اورگان; دنور و بولدر کلرادو; و فیلادلفیا.

BeerAdvocate دارای رتبه پلینی به عنوان هشتمین بهترین آبجو در ایالات متحده است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لایحه Swindell در 707-521-5223 یا [email protected] در توییتر @BillSwindell.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>