‘آن که زمان از سال’: مسابقه برای آماده شدن برای مدت طولانی خشک آتش فصل

Sonoma County منطقه ای پارک که در عمل 56 پارک در مجموع از 12000 هکتار است پرتاب خدمه با علف های هرز whackers و چمن — همراه با بز و گاو — به توانمند کارهای عادی و روزمره از برش علف های بلند در اکثر پارک ها.

“به همین دلیل ما در حال اضطراب به خارج وجود دارد” گفت: ملانی پارکر معاون پارک مدیر.

در مورد 530 گوسفند و 60 بز هستند چرا در هلن پوتنام پارک منطقه ای در کالیفرنیا ارائه شده توسط Sweetgrass چرا مستقر در سان آنتونیو دره در جنوب کالیفرنیا.

Paigelynn پاچه, یک شرکت چوپان به ذکر است که این دام کار خود را با کمی آب و هوا رد پای و نیروی انسانی مورد نیاز مصرف چمن و واریز کود که بارور خاک, او گفت:. گوسفند نیز در حال چرا در سه پارک دیگر.

گاو در حال چرا در چهار شهرستان پارک ها از جمله آلاینده های 1100 هکتار تیلور کوه در سانتا رزا و Tolay دریاچه در پتالوما سیستم بزرگترین پارک در 3,400 هکتار است.

چرا که “واقعا بخش مهمی از ما جعبه ابزار” پارکر گفت.

20 هکتار تجویز رایت برنامه ریزی شده است در 202 هکتار دره سونوما پارک منطقه ای در گلن الن همراه با سایه سوخت شکستن سونوما در شمال پارک کوهستان شرق رونرت پارک.

شهرستان پارک ها تحت یک “نرم بسته شدن” اجازه می دهد مردم را به پیاده روی یا دوچرخه سواری به کسانی که آنها را می توانید از رسیدن به خانه خود را بدون نیاز به رانندگی. همه پارک ها به طور موقت بسته به وسایل نقلیه و سونوما ساحل پارک ها و سواحل هستند بسته به تمام بازدید کنندگان.

خدمه از کال آتش را دریا مزرعه ایستگاه یکی از نه در سونوما کانتی کار کرده اند پس از سقوط در نازک شدن ردوود شاه و قهوهای مایل به زرد جنگل بلوط در پنج هکتار در اطراف سایت بلوط ریج تکرار 150 فوت آنتن است که تسهیل رادیو اضطراری ترافیک.

نیکولز آن را به نام یک اولویت بالا پروژه با خدمه در حال حاضر ساخت “بزرگترین دندانه ما می توانیم” قبل از شروع آتش فصل است. پنج هکتار تجویز رایت در نزدیکی بالای کوه جادو در Jenner Headlands برنامه ریزی شده است تا قبل از پایان ماه.

کال آتش خواهد همکاری با پارک های ایالتی خدمه در سوختن شمع قطع مرده و درختان بیمار در نمک نقطه پارک دولت در سواحل و آرمسترانگ Redwoods State ذخیره طبیعی در Guerneville که در آن آنها خواهد شد و همچنین نازک درختان شاه درخت در امتداد جاده تا غوک بزرگ امریکایی برکه اردوگاه.

تجویز رایت در پایین دست صورت چشمه های آب گرم در نزدیکی سد هلدزبرگ را تسهیل U. s. Army Corps of Engineers’ بازرسی از سد ساز.

کال آتش در حال حاضر دارای پنج موتور و 55 آتش نشانان مستقر در منطقه سونوما کانتی و سطح شیب دار به 10 موتورهای دو بولدوزر و 91 آتش نشانان در مه 25, Nicholls گفت.

در ماه ژوئن این سازمان خواهد شد و تورم به اوج نیروی انسانی با 15 موتورهای دو بولدوزر و 136 آتش نشانان در این شهرستان است.

سانتا رزا آتش نشانی را علف های هرز جلو گیری برنامه که نظارت بر بازرسی سالانه از حدود 12000 خواص شروع خواهد شد در آغاز رسمی آتش فصل انتظار می رود بعد از 1 ژوئن.

اولویت را بازسازی خانه های خالی و تعداد زیادی در ردپای در سال 2017 و 2019 آتش سوزی از جمله Fountaingrove و Coffey پارک Lowenthal گفت.

Coffey پارک شده است تا حد زیادی بازسازی شده و Fountaingrove کمتر اما خالی و بیش از حد رشد بسیاری در حال حاضر خطر آتش سوزی گفت و اشاره کرد که windblown embers می تواند مشتعل تکمیل خانه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تحت ساخت و ساز و مرتبط باقی مانده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de