‘این کروز که ما برنامه ریزی شده بود’: سانتا رزا خانواده سوار کشتی قرنطینه

سان فرانسیسکو — بیست و یک نفر در هیئت مدیره یک کشتی کروز در سواحل شمالی کالیفرنیا را آزمایش مثبت برای coronavirus معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد جمعه شب قابل توجهی تشدید تنش در گسترش ویروس در سواحل غرب است.

از 21 نفر که تست مثبت شد 19 خدمه و دو مسافر معاون رئیس جمهور گفت: اعلام کرد که کشتی با بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره خواهد بود را به یک غیرتجاری پورت این آخر هفته.

“ما خواهد شد تست هر کس در کشتی,” او گفت:. “ما خواهد بود quarantining به عنوان لازم است.”

تحولات جمعه تشدید تمرکز در کالیفرنیا که در آن ساکنان مقابله با هشدار دهنده واقعیت جدید: از طلا کشور سیرا کوهپایه به شهر لس آنجلس آمریکا پرجمعیت ترین دولت بود و در حال ظهور به عنوان یک مرکز جدید برای ویروس.

از بعد از ظهر جمعه کالیفرنیا تا به حال بیش از 70 مورد تأیید نیست شمارش موارد در کشتی.

سواحل هزاران نفر از مسافران کشتی کروز — بسیاری از آنها کالیفرنیا — شده بود پناه در کابین خود در تمام طول روز تحت انزوا سفارشات به عنوان آنها در انتظار خبری از اینکه coronavirus ممکن است چرکین در هیئت مدیره. در شب جمعه این مسافران بودند در یادگیری آنها خواهد بود را به یک ناشناس سایت برای تست و امکان قرنطینه.

“ما در حال کار به معنای واقعی کلمه ساعت به ساعت با وزارت دفاع و ایالت کالیفرنیا برای شناسایی پایگاه های نظامی که در آن ما خواهد انجام آزمایش باقی مانده مسافران” پنس گفت.

سانتا رزا ساکنان بارنی Cargile همسرش, دختر خود را پسر و سه نوه جوان سوار کشتی Feb. 21 برای یک سفر به هاوایی. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای عبور زمان در انزوا با تماشای فیلم و بازی کردن بازی ها. مسافران کشتی کروز مجاز نیست برای رفتن به راهرو اما خانواده اتاق مجاور به طوری که آنها هنوز هم می توانید وقت خود را صرف با هم.

“ما در حال انجام بهترین های ما — ما در حال تلاش برای نگه داشتن یک نگرش مثبت” گفت: Cargile, 66. “آن را محدود. ما یک کمی از تب کابین به خصوص با بچه های جوان. آنها دیوانه گاهی اوقات اما به طور کلی همه را به خوبی انجام می دهند.”

او و خانواده اش شده اند تست شده برای این ویروس اما هیچ یک از آنها در حال تجربه هر گونه علائم, او گفت:.

Cargile نیمه بازنشسته پاستور برای سانتا رزا کلیسای مسیحی گفت که او و خانواده اش به دنبال “به خدا برای قدرت” را از طریق این زمان تلاش. او اضافه کرد که در حالی که این یک استرس زا از چند روز به آنها خوش شانس بود با هم.

“ما احساس خوبی مراقبت — منظورم این است که تحت شرایطی” Cargile گفت. “این کروز که ما برنامه ریزی شده بود اما از آن است که آنچه در آن است.”

او گفت: وجود دارد “بسیاری از ناشناخته” در مورد چه مدت می توان آنها را در گیر در کشتی و یا جایی که آنها در حال رفتن به بعدی.

نگرانی از سرنوشت کشتی بزرگ شاهزاده خانم بود که بازگشت از هاوایی شروع این هفته پس از 71 سال درگذشت پس از سفر قبلی پا کروز گرد سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته. دو نفر از که کروز در بیمارستان بستری شده است در سانتا رزا و باید آزمایش مثبت برای ویروس. در همه 78 نفر از شهرستان سونوما شد و در سن فرانسیسکو – مکزیک سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de