‘آن چیزی است که ما می تواند بازار ما راه خروج از’: شهرستان کسب و کار بریس اقتصادی خرید اینترنتی

املاک و مستغلات خرید اینترنتی

عوامل املاک و مستغلات در ضمن در خود صنعت نسخه از “جنون ماه مارس” — در این زمان از سال در این شهرستان که مردم با قرار دادن خانه در بازار است.

Mikki Cardoza بنیانگذار شرکت MikkiMoves سانتا رزا گفت: او تا به حال یک تعطیلات آخر هفته پر از قرار ملاقات برای نشان دادن خانه به خریداران آینده نگر با فروشندگان مایل به آنها نشان دهد — “تا زمانی که ما پاک کردن دستگیره درب” و دیگر سطوح.

نرخ بهره وام مسکن در 30 سال وام حدود 3% در حال تشویق برای خریداران Cardoza گفت: اما اگر مردم وزش نسیم تا از دست دادن حقوق و یا مشاغل در پنج یا شش هفته می تواند وضعیت را تغییر دهید فقط به عنوان بهار فصل فروش به طور معمول گرم.

“من مشتاق به دیدن آنچه که آخر هفته آینده به ارمغان می آورد” او گفت:.

صنعت ساخت و ساز است احساس ناراحتی گفت: Keith جنگل ارشد اجرایی از سواحل شمال سازندگان ارز.

از زمان شیوع ویروس نمی تواند بدتر برای مردم stlll تلاش برای بازسازی پس از از دست دادن خانه های خود را در سال 2017, North Bay, آتش سوزی. یک پیمانکار گزارش شده است که بیشتر از کارگران خود را در حال ماندن در منزل و زمانی که آنها احساس بیمار. یکی دیگر از ساز گزارش شده است که مصرف شش بار طولانی تر از قبل به روشنایی LED تجهیزات حمل از تولید کنندگان در چین, جنگل گفت.

از ملی چشم انداز مودی آنالیز هشدار داد coronavirus است “ناودان کسب و کار, اعتماد به نفس” است و “در رشته جغرافیای سیاسی تهدید است که در حال حاضر کسب و کار در لبه” است که می تواند بی درنگ آنها را به مهار در عملیات.

مصرف کنندگان در اینجا و در سراسر کشور نیز در حال رشد با احتیاط از جمله بزرگ جمعیتی کوهورت متأسفانه مشاهده فرسایش خود را در سهام و صندوق های سرمایه گذاری اوراق بهادار از بازنشستگی خود لانه و تخم مرغ با توجه به گزارش هفته گذشته توسط مودی مشهور تحلیلگر اقتصادی علامت زندی.

اسلاید موجود در انبار قیمت از اواسط ماه فوریه تا محو حدود 5 تریلیون دلار در سهامدار ثروت است که اگر پایدار خواهد محدود کردن هزینه های مصرف کننده این سال توسط $225 میلیارد زندی گزارش گفت:.

بازار سهام گلایه کنار, شهرستان, سرپرست فرودگاه گرین است نگران چشم انداز کوچک شهرستان کسب و کار شکست و کارکنان خود را از دست دادن درآمد با دستمزد پایین کارگران بیشترین آسیب پذیر است.

یک مصرف کننده صرف تقلیل, فرودگاه گرین ترس می تواند باعث انقباض در تاریخ همتراز با سال 2008 رکود است.

همه چیز ممکن است که وخیم Eyler گفت. باید coronavirus بحران آباته در چند ماه ممکن است وجود دارد “یک ضربه محکم و ناگهانی در نیمه دوم سال” اقتصاد و استاد گفت. در این میان “آن را برای رفتن به یک کمی لرزان است.”

کافی پارکینگ خطوط کوتاه

“با تشکر از شما برای braving coronavirus” گفت: Dominic Foppoli شهردار ویندزور و اپراتور کارخانه شراب سازی.

او در اتاق مزه از کریستوفر Creek Winery که شرکت او-صاحب پرداختن به یک زن و شوهر بودند با خوشحالی sipping یک تاکستان pinot نوآر.

“با تشکر از شما برای باز بودن” پاسخ داد دن Nisenbaum که می خواهم هدایت می شود تا جمعه از سانتا کلاریتا برای شراب جاده ورود در سونوما کانتی فقط در زمان برای یادگیری این مراسم لغو شد.

آن را هنوز زود — قبل از ظهر — اما کارکنان بیشتر مشتریان 3 به 1. Coronavirus ساخته شده برای پارکینگ فراوان و خطوط کوتاه. Foppoli ذکر یک گروه از خریداران جدی که می خواهم تبدیل به “freaked” توسط ویروس بد, اخبار و اجاره یک هواپیما به مونتانا.

“قسمت خوب در مورد آن این است که آنها نگردند در یک دسته از شراب برای اولین بار,” او گفت:.

Foppoli مشترک برخی از توصیه های او بدست می خواهم از پسرعموهای خود را در ایتالیا, که در آن در سراسر کشور قرنطینه در محل است: “آنها گفتند: اگر شما در خانه خود را برای مدت دو یا سه هفته خود را با خانواده میخوای برو از طریق بسیاری از شراب است.”

در کاپولا اتاق مزه در Geyserville بک مدیر عامل تکرار این تصور که شراب می تواند یک مکانیسم مقابله در زمان دشوار است.

اگر شیشه ای ساده از vino “می توانید اضافه کردن یک لبخند به روز کسی و یا ذهن خود را به همه چیز فقط برای یک لحظه” او گفت: “خوب ما و کار ما است.”

بر روی یک صفحه نمایش بزرگ پشت سر او در یک صحنه از کاپولا را “اینک آخرالزمان” یک گشت قایق chugged upriver به یک پیشامد ناشناخته است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner. شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @Ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im