“این نوع از یک احساس خالی’: ویروس mutes روز یادبود جشن محلی برای جانبازان

پرچم آمریکا در دست سپاه تفنگداران دریایی لیگ و لژیون آمریکایی جانبازان چتری از جمعه به گیاهی ردیف سانتا رزا پارک یادبود رسما قرار دادن کوچک نمادهای میهنی در قبر سایت از برادران خود را.

خاموش و در عین حال نمادین عمل یکی از معدود عبارات عمومی در دسترس به Sonoma County ساکنان این آخر هفته به مناسبت روز یادبود و افتخار مردان و زنانی که درگذشت در حالی که خدمت در ارتش ایالات متحده است.

چه بوده است 49 خیابان پرچم, 1,000, اندازه, آمریکایی پرچم, پوشش راههای گورستان زمینه نمی خواهد این سال اتفاق می افتد. رژه سخنرانان میهنی آهنگ نماز تفنگ می بارند و دیگر نمادین نظامی آداب و رسوم را نمی خواهد اتفاق می افتد در هر نقطه در سونوما کانتی با تشکر از coronavirus و نتیجه آن منع کرد.

“همه چیزهایی که ما نگاه به جلو به هر سال آنها فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد گفت:” تیم مالونی مدیر کل سانتا رزا پارک یادبود و یک ارتش ملی است.

همه گیر مجبور به لغو دیگر به طور گسترده ای حضور داشتند عمومی روز یادبود بزرگداشت از جمله سونوما دره 62 رعایت و محبوب باشگاه روتاری – حمایت همه آمریکایی پیک نیک است که به شرح زیر است. حوادث جذب بیش از 1000 نفر در هر سال سازمان دهندگان می گویند.

نه می تواند پتالوما جانبازان برگزاری مراسم برنامه ریزی شده خود را. اما آنها را به نام خود تغییر تعویق و نه لغو.

“قصد ما این است که پس از این بحران است — چون روز یادبود است بنابراین بسیار مهم است برای ما — پیدا کردن یک آخر هفته که در دسترس است و خدمات و سپس گفت:” Duane ویلسون از پتالوما سربازان جنگ های خارجی.

برای نیروی دریایی عملیات ویژه نیروهای دامپزشک نوعی از بزرگداشت الزامی است.

“داشتن یک جانباز از 32 سال از خدمات بسیار مهم است,” او گفت:. “من دیده ام بسیاری از مردان و زنان خوب نیست خانه را طوری برای من آن را شخصی. این یک نقطه از غرور برای افتخار کسانی که به این فداکاری و همچنین کسانی که نمی آیند خانه.”

نیروی هوایی کهنه تری تورمن با American Legion Post 21 کمک می کند تا راست خیابان پرچم در هر سال. در عوض در این سال او را توزیع کوچکتر graveside پرچم با اعضای دریایی سپاه, لیگ جدا 686.

“این نوع از یک احساس خالی, اما آن را مانند بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر” او گفت:. “با این پناهگاه در محل بسیاری از سنت های ما در حال گرفتن زیر فرش جاروب چرا که هیچ کس نمی تواند دیدار خواهد کرد. می توان آن را بسیار منزوی.”

او پیشنهاد کرد کسانی که علاقه مند در بزرگداشت روز انجام این کار به عنوان اگر آنها در راه رفتن به یک پارک.

“خیابان پرچم نمی تواند در, اما وجود خواهد داشت پرچم وجود دارد و گورستان است که یک مکان زیبا را به راه رفتن بالا و پایین” او گفت:. “ما می توانیم فاصله اجتماعی بیرون رفتن و پر پیچ و خم در اطراف و نگاهی به جانبازان گور. نگاهی به بچه ها و صحبت در مورد آنچه در آن به معنی.”

در حالی که معمول رویدادهای عمومی اتفاق نمی افتد این آخر هفته مالونی گفت: کسانی که از دست رفته را نمی شود فراموش شده است.

“ما هنوز هم احساس نیاز به افتخار جانبازان ما,” او گفت:. “این چیزی است که جامعه به نظر می رسد به جلو به عنوان به خوبی به عنوان ما نگاه به جلو به. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری این زمان ما با خانواده ها و اعضای جامعه که از دست داده ایم عزیزان خود را در خدمت به کشور خود هستند.”

در علاوه بر این به کوچکتر graveside پرچم در سانتا رزا گورستان دو پرچم آمریکا خواهد بود برافراشتند دوشنبه در نقاط مختلف پارک و ملونی را کمتر خواهد کرد آنها را به نیمی از کارکنان در ظهر در بزرگداشت کسانی که از دست داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de