‘آن را فقط در همه جا در حال حاضر’: چگونه تاخیر در تست مجموعه ایالات متحده coronavirus پاسخ

هان در پاسخ به دو روز بعد گفت: در نامه ای که “غلط تشخیصی نتایج آزمون می تواند منجر به عوارض جانبی قابل توجهی بهداشت عمومی عواقب” و این که آزمایشگاه خوش آمدید برای ارسال تست های خود را به صورت اضطراری مجوز.

اما روند تصویب آزمایشگاهی-طراحی و توسعه آزمون بود اثبات طاقت فرسا. خصوصی و دانشگاه آزمایشگاه های بالینی که به طور معمول باید عرض جغرافیایی خود را برای توسعه آزمون نا امید شده بودند مورد سرعت FDA به عنوان آنها آماده برنامه های کاربردی برای اورژانس مصوبات از آژانس برای خود coronavirus آزمون.

آزمایش های جدید به طور معمول نیاز به اعتبار در حال اجرا در این آزمون شناخته شده در نمونه های مثبت از یک بیمار یا یک کپی از ژنوم ويروس. FDA فرآیند به نام پنج.

FDA مورد اختلاف است که آن را نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی و گفت که آن را ارائه اضطراری مجوز برای دو آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون ظرف 24 ساعت پس از تکمیل ارسال مقاله — یکی بود CDC را تست و آزمون طراحی و توسعه توسط نیویورک Wadsworth آزمایشگاه پس از آن تا به حال مشکل تایید CDC را تست کنید.

‘چه کنیم؟’

در طرف دیگر این کشور در سیاتل چو و آنفولانزا مطالعه همکاران تمایلی به صبر دیگر تصمیم به شروع به نمونه های در حال اجرا.

یک تکنسین در آزمایشگاه دکتر لی Starita بود که آزمایش نمونه ها به زودی یک ضربه.

“گفتم:” اوه خدای من'” Starita گفت. “من فقط در زمان خاموش در حال اجرا” به دفتر مطالعه و برنامه مدیران. “ما در یکی” او به آنها گفت. “چه کنیم؟”

آنها تصمیم درست انجام شد به اطلاع مقامات بهداشت محلی.

مورد یک نوجوان بود در همان شهرستان که در آن برای اولین بار coronavirus مورد تا به حال ظاهر که تا به حال آنفولانزا سواب فقط چند روز قبل اما تا به حال هیچ سفر تاریخچه و هیچ لینک به هر مورد شناخته شده است.

دولت آزمایشگاهی و در نهایت قادر به شروع آزمایش تایید نتیجه صبح روز بعد. نوجوان که در حال بهبود از بیماری خود واقع شده بود و مطلع فقط پس از او وارد مدرسه خود را ساخت. او فرستاده شد خانه و مدرسه بود و بعد بسته به عنوان یک احتیاط.

بعد از آن روز محققان و سیاتل مقامات بهداشتی جمع آوری شده با نمایندگان CDC و FDA به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است. این پیام را از دولت فدرال بود بلانت. “چه آنها گفت: در این تماس تلفنی بسیار واضح بود و بس و دست برداشتن به هلن چو” Lindquist یاد می شود. “توقف تست.”

سکوت گسترش

هنوز نگران پیدا کردن شکل چگونه مقامات درک شیوع. سیاتل آنفولانزا مطالعه دانشمندان به سرعت توالی ژنوم ویروس پیدا کردن یک تنوع ژنتیکی نیز در حال حاضر در کشور coronavirus مورد.

پیامدهای دلسردکننده بودند. وجود دارد فرصت خوبی است که این ویروس تا به حال شده است در گردش سکوت در جامعه برای حدود شش هفته به طور بالقوه آلوده صدها نفر از مردم است.

در یک تماس تلفنی روز پس از CDC و FDA گفته بود چو به توقف مقامات relented اما تنها بخشی از محققان به یاد می آورد. آنها اجازه می دهد این مطالعه به آزمایشگاه برای تست موارد و گزارش نتایج تنها در آینده نمونه.

آنها برای آزمایش هزاران نفر از نمونه ها که در حال حاضر جمع آوری شده است. همان روز FDA گفت: این امر آرامش قوانین خود را و اجازه می دهد بالینی labs برای شروع با استفاده از خود را coronavirus آزمون به عنوان طولانی به عنوان آنها فرستاده شده شواهدی وجود دارد که آنها کار می کرد به آژانس. تحت این سیاست جدید به گفته یک نماینده آژانس سهشنبه, آن را تا به حال شنیده ام از 14 آزمایشگاه با 10 در حال حاضر شروع بیمار تست.

در مارس 2, سیاتل آنفولانزا مطالعه نهادی هیئت بررسی در دانشگاه واشنگتن مصمم است که این امر می تواند غیر اخلاقی برای محققان به آزمایش و گزارش نتایج در بهداشت عمومی اورژانس Starita گفت. از آن پس او آزمایشگاهی پیدا کرده است و گزارش موارد متعدد دیگری که همه تایید شده است.

به عنوان نمونه در آمد Starita آزمایشگاه نیز مشغول به کار راه خود را به عقب از طریق برخی از نمونه های که نشسته بود در فریزر برای هفته پیدا کردن موارد است که تاریخ را به حداقل Feb. 20 — هفت روز قبل از مقامات بهداشت عمومی تا به حال هیچ ایده این ویروس در جامعه است.

دانشمندان گفت: آنها بر این باورند که آنها را پیدا خواهد کرد شواهدی وجود دارد که این ویروس آلوده مردم حتی پیش از آن که آنها می تواند به مقامات هشدار داده اند هر چه زودتر در صورتی که مجاز به آزمون.

اما دوشنبه شب تنظیم کننده دولت اجرای مدیکر قوانین در پا و دوباره به آنها گفت برای متوقف کردن تا زمانی که آنها می تواند پایان گرفتن گواهی به عنوان یک آزمایشگاه بالینی یک فرایند است که می تواند بسیاری از هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>