“این فقط یک نعمت غیر مترقبه’: سانتا رزا شرکت طراحی اهدا اینترنت نقاط به مدارس روستایی

علامت Quattrocchi عبور از مقابل جلوگیری از دو سنگ مدارس ابتدایی در روز پنج شنبه در یک پارچه ماسک و دستکش های لاستیکی حمل مهر و موم شده جعبه قهوه ای به عنوان او راه می رفت به سمت یک مدرسه مدیر در یک مجموعه مشابه از دنده محافظ.

“من احساس می کنم ما در یک کوچه تاریک و یا چیزی است که او گفت:” او به عنوان دست ساده-به دنبال بسته به Betha MacClain اصلی و سرپرست از مدرسه روستایی منطقه غرب پتالوما.

جعبه موجود نیست اما قاچاق 26 mobile نقاط داغ برای دو سنگ دانش آموزانی که تا به حال نشده به اینترنت قابل اعتماد و یا هر گونه دسترسی آنلاین وجه از اواسط ماه مارس زمانی که سونوما کانتی 40 مدرسه منطقه مجبور شدند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و سوئیچ به در خانه آموزش 70,000 دانش آموزان است.

پس از آموزش از راه دور بر کمبود دسترسی به اینترنت در دورافتاده و جوامع کم درآمد که نیاز به آن را برای بقیه سال تحصیلی.

بسیاری از شهرها مانند دو سنگ نادیده گرفته شده اند توسط مخابرات غول که مقامات منتخب محلی می گویند نمی سرمایه گذاری در پهنای باند در مناطق روستایی به دلیل ارائه آنها را با حداقل سود. MacClain اختصاص داده شده مقدار از ماه گذشته به سعی کنید برای کمک به خانواده های محلی غلبه بر به اصطلاح دیجیتال تقسیم نابرابر فن آوری واقعیت بین شهرستانها و معنوی خود را همسایه هنوز هم فاقد یک اتصال به اینترنت.

پس از خواندن یک مارس 13 مقاله در مطبوعات حزب دموکرات در مورد مخمصه شهرستان, روستایی فقیر و مناطق آموزش و پرورش در تلاش برای به دست آوردن هر دانشجو آنلاین Quattrocchi بنیانگذار Quattrocchi Kwok معماران و گفت که او مجبور شد برای کمک به پل شکاف. او در سانتا رزا شرکت با صرف بیش از $30,000 در 330 reams اعم از کاغذ و 60 آنلاین نقاط داغ در طول چند هفته گذشته برای مدارس در سونوما و دریاچه, استان ها, با استفاده از پول شرکت طراحی به طور معمول اهدا سالانه حدود تعطیلات به گروه های اجتماعی.

“وقتی که می آید نیاز مردم به مناسبت افزایش یابد” Quattrocchi گفت. “نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در طول آتش سوزی. جامعه حمایت مالی و عاطفی — این جامعه همواره مورد دادن و حمایت از. من نمی فکر می کنم من انجام هر چیزی است که هنوز نیست قبل از انجام شده است.”

نقاط داغ Quattrocchi اهدا شد ساخته شده توسط یک شرکت به نام Skyroam که دستگاه می تواند تبدیل به قوی ترین سیگنال تلفن همراه در این منطقه به اینترنت با سرعت بالا بدون در نظر گرفتن که حامل آن را فراهم می کند.

هر کانون بود که از قبل با سه ماه خدمات برنامه در مورد هزینه $320 هر Quattrocchi گفت.

پیدا کردن راست یا دستگاه خاص آنلاین ارائه دهنده این خدمات یک دانش آموز در خانه بوده است بزرگترین چالش برای دو سنگ MacClain گفت. برای هفته او شده بود برافروخته شده توسط آن است. گرفتن های مختلف طرح اینترنت از شرکت های مختلف بیش از حد دشوار است برای یک مدرسه 168 دانش آموزان از کودکستان تا کلاس ششم.

با توجه به یک نظرسنجی در ماه مارس توسط سونوما کانتی اداره آموزش و پرورش بیش از 40 دو سنگ خانواده نیست به اینترنت دسترسی داشته باشد.

MacClain گفت: او floored بود که یک شرکت خصوصی تماس گرفته بود و قادر به پیدا کردن کارآمد دیجیتال راه حل در چند ساعت. مانند او Sonoma County, اداره آموزش و پرورش و شهرستان سرپرست دیوید Rabbitt که نشان دهنده جنوب شهرستان ناموفق بوده است پس از چند هفته از تلاش.

“این یک کلاسیک مدرسه مبارزه” MacClain گفت: پنج شنبه با یک حس امداد پس از اهدای خون از طراحی معماری شرکت است. “من خیلی سپاسگزار هستم اما نباید آن را بسیار دشوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de