خوب است که ما در حال حرکت رو به جلو’: محلی گل بازگشایی در زمان برای روز مادر

Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase فقط به محلی گل زود هنگام مادر و روز در حال حاضر.

Mase را تصحیح اقامت در خانه سفارش, منتشر شده در جمعه, اجازه می دهد تا مغازه های گل شروع به فروش منظقه در حالی که در ادامه برای جلوگیری از مشتریان از رفتن داخل. آن خبر خوش برای صنعت ضربه سخت coronavirus-باعث انقباض اقتصادی.

“من قطعا فکر می کنم آن را به ما کمک خواهد کرد و گل ها و جامعه به طور کلی گفت:” لیزا فریاس صاحب Grohe این گل در حال حاضر در آن 118 سال در Santa Rosa. “و یک فرمت است که می تواند محلی تولید کنندگان است. آن باز می شود خیلی بیشتر اشتغال است. برای آینده زمانی که ما مراسم ازدواج و رویدادهای دیگر تولید کنندگان باید زیرساخت در محل.”

Sonoma County سرپرست دیوید Rabbitt تا به حال حمایت برای تغییر اصرار گل می تواند طبقه تجاری خود را با خیال راحت.

“راستش بسیاری از سفارشات خود را از طریق تلفن و یا اینترنت و سپس ارائه به آستان” Rabbitt گفت. “شما می توانید یک گل و نه یک انسان دیگر. و است که به عنوان امن به عنوان شما می توانید دریافت کنید. من واقعا خوشحال هستم از آن آرام بود.”

زمان مناسب است. این فوق العاده ترین زمان از سال برای گل. حتی روز ولنتاین می تواند به رقابت با روز مادر را به عنوان یک گل-صنعت ژنراتور پول.

در این سال ممکن است 10 ممکن است به خصوص احساساتی.

“در اوایل سفارشات به دنبال کمی بهتر از حتی سال گذشته گفت:” Otnit Barajas که مادر برتا صاحب Bevess گل و رویدادها در سانتا رزا. “این ممکن است باید با مردم با داشتن یک دلبستگی عاطفی به این چیز تمام. آنها می خواهند خانواده خود را به احساس می کنید چیزی خوب به همین دلیل است که ما اینجا هستیم.”

“این همه چیز” البته همه گیر و اقامت در خانه سفارش آن لازم. در زمان اجتماعی فاصله زمانی که آغوش از سوال است شاید یک دسته گل بعدی بهترین ژست محبت است.

اما نه آرام دستورالعمل و نه گلگون پیش بینی برای روز مادر سال 2020 کاملا کاسته ذهن سونوما کانتی گل. اقتصادی تعطیل شده است ویرانگر برای آنها را به عنوان مشتریان بالقوه و اولویت بندی مواد غذایی, اجاره, movie streaming — عملا همه چیز را — بیش از یک گلدان گل نیلوفر. برتا Barajas که مونتگمری درایو کسب و کار شده است تنزل به سفارشات آنلاین و آستان تحویل به تازگی برآورد خود درآمد در اواسط ماه آوریل بود 5 درصد از آنچه در آن بود در اوایل ماه مارس.

ان Quinn, معاون اجرایی رئیس جمهور از ایالت کالیفرنیا گل انجمن اشاره کرد که دولت فدرال شناسایی کشاورزی به عنوان یکی از 16 زیرساخت های حیاتی بخش و گل های شاخه بریده در نظر گرفته بخشی از آن بخش. اما این تنها تولید کنندگان است که تا به حال ضروری تلقی شده است. دستورالعمل های ارائه شده هیچ حمایت شرکت های باربری و خرده فروشان

قبل از Mase به روز رسانی شهرستان, سفارش گل شد خاموش از فرد در معاملات. در اثر family-run موسسات مانند Bevess (که اساسا برتا Barajas و دو فرزند او) باقی مانده بودند به رقابت با تحویل غول مانند FTD و 1-800-Flowers.com برای سفارشات آنلاین.

اینترنت نیست قلمرو ناشناخته و حتی برای کوچکترین گل مغازه اما پیشخوان خدمات همواره یک تکه بزرگ از تجارت است.

“قدیمی تر مشتریان که نمی باید یک کامپیوتر یا کسانی که احساس نمی راحت با استفاده از یک دوست تماس در فرد” فریاس گفت. “تعداد زیادی از Grohe مشتریان هنوز هم می خواهم به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de