‘آن را به ما صدمه دیده است’: شهرستان پرانتز برای کسر بودجه امید آن را نمی خواهد رقیب آخرین رکود اقتصادی

کلانتر را در بالای گور را فهرست اولویت نیز همراه با دیگر خدمات اورژانس.

“پایه و اساس جامعه متمدن است که ایمنی عمومی” گور گفت. “به طوری که اجرای قانون دادگاه های, آتش, بخش, اورژانس های پزشکی کار می کنند و در مورد ما ما مدیریت اضطراری را بدست آورد.”

اما او می خواهد به نفع سراسر-هیئت مدیره کاهش نسبت به داشتن یک تعداد انگشت شماری از گروه ها و یا برنامه های تحمل فشار شهرستان در آینده کمبود.

“نکته دیگر این است که ما باید به طور کلی صندوق ذخیره” گور گفت. “این صندوق روز بارانی. … من می خواهم به مطمئن شوید که ما با استفاده از آن عاقلانه اما ما استفاده از آن را برای حمایت از خدمات حیاتی.”

فرودگاه گرین و سرپرست دیوید Rabbitt گفت: آنها را به حفاظت از کلانتر, و هزینه در جاده ها و شبکه امنیت برنامه.

“از نظر اولویت بندی آن را ‘چرا استان ها وجود دارد در وهله اول?’ “Rabbitt گفت. “این زیرساخت های اجرای قانون در مکان عمومی, ایمنی, ایمنی net.”

خارج از آن Rabbitt گفت: “همه چیز روی میز رفتن به جلو است.”

ممکن تقلیل مناطق

با توجه به محدود اطلاعات مالی آنها تا به امروز چقدر در این شهرستان ممکن است نیاز به تر و تمیز سرپرستان را مشخص کنید که در آن آنها می خواهند برای کاهش.

گور مانند زین علاقه مند بود در چه کمک ممکن است در آینده از دولت فدرال است. او شناور ایده زیرساخت های محلی محور محرک برنامه.

“آنچه من می خواهم برای دیدن ما گفت:” خوب ما جریان پول در جریان است اما نرخ بهره پایین هستند; اجازه دهید پول قرض (برای زیرساخت های بسته),’ ” گور گفت.

بر خلاف سانتا رزا شهرستان است دستور استخدام یخ. در واقع یک چهارم از شهرستان کارکنان تلقی می شد غیرضروری تحت اقامت در خانه سفارش و به طور مرتب گزارش کار از اواسط ماه مارس در حالی که هنوز هم پرداخت می شود.

شهرستان مدیر شریل براتون واقعا تصمیم به ادامه پرداخت آن به کارکنان فقط به عنوان شهرستان انجام داده است که در گذشته بلایای طبیعی از جمله Kincade آتش سوزی سال گذشته است.

“در آن زمان بسیاری از ما امیدوار بودند پناهگاه در محل خواهد بود و دو هفته و سه هفته و شاید چهار” Bratton گفت: با اشاره به تصمیم او در ماه گذشته. “نگاه به آینده ما هنوز هم برای رفتن به این برای برخی از زمان.”

این شهرستان نیست پاسخ به یک پرسش در مورد چه مقدار صرف شده تا به امروز در کارکنان دستور کار نیست.

براتون واقعا گفت که او در حال بررسی این تصمیم در حالی که نظارت بر وجه قابل مقایسه با شهرستان ها در حال جابجایی نیروی کار خود را. اما او اضافه کرد که هزینه های حقوق و دستمزد در حال حاضر در اختصاص بودجه این سال را.

هنوز Rabbitt یک معمار که قطع دندان های سیاسی به عنوان یک پتالوما عضو شورای طول رکود اقتصادی گذشته نشان داد که او می خواهیم خود را در هیئت مدیره همکاران و مدیران برای حفظ county دلار با ابرهای تیره در افق.

“اگر شما می دانید آن را در آینده, نکته های هوشمند در حال حاضر شما باید برای سفت کردن کمربند خود را سرپا ایستادن کردن و عاقلانه در مورد جایی که دلار خود را در حال رفتن,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>