ایتالیا خاموش ترین کارخانه به توقف coronavirus

برتر جوزپه کونته اعلام کرد که صنعت جدید تعطیلی آخر این هفته با استناد به بزرگترین اورژانس کشور مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم است. فعالیت های صنعتی مجاز به ادامه عبارتند از هر گونه فعالیت مرتبط با مراقبت های بهداشتی کشاورزی و تولید مواد غذایی.

تحت اقدامات خانه مد پرادا گفت: آن را شروع به تولید 80,000 لباس های پزشکی و 110,000 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. کار بر روی یک جنوا پل به جای یکی که ضرب سقوط در ماه اوت سال 2018 در نظر گرفته شده از اهمیت استراتژیک – ادامه داد: در حالی که در طرف ایتالیایی از برنر پایه تونل خواهد شد که طولانی ترین تونل راه آهن در جهان است که تکمیل شد به حالت تعلیق همراه با کار بر کنار راه آهن با سرعت بالا در تونل به فرانسه.

در همه صدها نفر از هزاران نفر از کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ بسته خواهد شد با کارگران دریافت بخشی از حقوق در کوتاه مدت از بیکاری طرح که با تمدید شده است و حتی کوچکترین کسب و کار.

آنها عبارتند از Pirelli tiremaker با ایتالیا حسابداری برای فقط 6% از تولید جهانی و Luxottica بزرگترین تولید کننده عینک در دنیا که نام تجاری عبارتند از, Ray-Ban و Oakley.

این نگرانی بزرگ برای کوچک و متوسط شرکت صاحبان قدرت است که اقتصاد ایتالیا است چه مدت خاموش خواهد داشت و چقدر سخت است که صدمه دیده است cashflow و مانع صاف بازگشت به کسب و کار.

“اگر خاموش است دو یا سه سال ممکن است آن را به عنوان ساده به عنوان تبدیل نور به دلیل زنجیره تامین و لجستیک بسیار کارآمد هستند” گفت: کارلو Salvato یک کارشناس در کوچک و متوسط کسب و کار در دانشگاه Bocconi. “اما اگر زمان خاموش شدن طولانی تر است و رسوب عمیق, اسلاید در, ثروت الگوی مصرف می تواند به طور چشمگیری تغییر.”

Olivari is a family-run ساز از دستگیره درب مستقر در شمال استان نووارا که جان سالم به در دو جنگ جهانی که طی آن تبدیل شد به مهمات تولید با توجه به تخصص خود را با برنج و آلومینیوم است. اما در این تعطیل – با وجود جنگ استعاره – وجود ماشین جنگی به تعادل زیان از این مجبور به بسته شدن.

آنتونیو Olivari رئیس پژوهش و توسعه گفت که تعداد 80 کارگران و درآمد سالانه از 15 میلیون یورو می تواند گزاف گویی از دو هفته یا یک ماه از تعطیل. “آن را می سازد هیچ حس به تولید در حال حاضر به هر حال با فروشگاه های سخت افزار و کانال های دیگر بسته شده,” او گفت:. اما اگر آن را drags در ماه, مسائل ظهور مانند حقوق.

و مردم را از اولویت ها و عادات می تواند متفاوت پس از این بحران Olivari گفت. “آیا مردم هنوز هم می خواهید به سرمایه گذاری در اتمام و یا بازسازی یک خانه ؟ ممکن است اولویت های دیگر. از آن خواهد شد یک ناهنجاری است که ما تجربه نکرده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>