ایتالیا قصد دارد به بازگشایی مرزهای خود ژوئن 3 با محدودیت های مسافرتی

ونیز ایتالیا >> دولت ایتالیا امروز اعلام کرد که آن را پرتاب باز کردن مرزهای خود در ماه آینده به طور موثر به پایان دادن به در اروپا, طولانی ترین و دقیقترین coronavirus مستند فقط به عنوان فصل گردشگری تابستانی می شود.

هر دو منطقه ای و بین المللی مرزهای باز خواهد شد ژوئن 3, با, دولت, حذف 14 روز در قرنطینه برای ورود هر کسی از خارج از کشور. بسیاری امیدوارم که این حرکت را احیای نابود صنعت گردشگری است که به ارزش 13 درصد از ایتالیا تولید ناخالص داخلی.

چنین باز کردن دقیقا همان چیزی است اپراتورهای گردشگری شده اند در انتظار است — حتی اگر اروپایی همسایه ها تا کنون به نظر می رسد با احتیاط از یک طرفه ایتالیایی اعلام.

“ما امیدواریم که به همکاری با کشورهای همسایه و کسانی که می توانند با ماشین سفر گفت:” جیانی Serandrei, صاحب, the 4-star Hotel villa vittoria در نزدیکی خیابان علامت مربع است.

هتل آخرین مهمان — تعیین زن و شوهر از honeymooners از آرژانتین — چک کردن در اطراف مارس 11 روز پس از ایتالیا مستند. و هنگامی که گوشی باید پله در ماه های اخیر شده است با لغو تنها با چند رزرو برای 2021 به trickling در.

Serandrei گفت که villa vittoria مشتریان در حال اکثریت خارجی, ساخت مرزهای باز و نهایی سرگیری ترافیک هوایی کلید برای یک فصل موفق. با هیچ نشانه ای روشن از زمانی که بیشتر به طور منظم ترافیک هوایی را از سر او بیشتر منتظر سیگنال های قبل از ارتکاب به یک ژوئن 3 باز کردن. احتیاط ممکن است merited.

آلمان — که مرز حدود 4 ساعت رانندگی از ونیز از طریق اتریش است — آموزش شهروندان به سفر خارج از کشور برای گردشگری حداقل تا ژوئن 15. و مقامات در کشور همسایه فرانسه ساخته شده روشن است که آنها تا به حال به دنبال یک هماهنگ اروپایی تلاش در مرز دهانه نشان می دهد ایتالیا تا به حال شروع به پریدن تفنگ.

در طول سفر به ساحل نرماندی وزیر کشور کریستف Castaner گفت: کشورهای اروپایی باید با هم کار کنند در همبستگی و برگزار کردن امکان فرانسه اقدام به حفاظت از شهروندان خود را.

ملی ایتالیا هتل گفت که فدراسیون مارس توسط این بخش در حال حاضر ریخته 106,000 شغل با اشغال انداختن 99 درصد و برای خارجی ها و 96% برای ایتالیایی ها. یکی دیگر از نیم میلیون شغل در معرض خطر هستند اگر فصل تابستان نیست را خاموش و با توجه به انجمن.

قضاوت در سال گذشته گردش مالی این ویروس مستند و تعلیق فعالیت های توریستی کشور هزینه 10 میلیارد یورو ($10.8 میلیارد دلار) مقدار صرف شده توسط خارجی ها در ایتالیا از ماه مارس تا آوریل 2019 با توجه به مطالعه انجام شده توسط ملی آمار آژانس ISTAT.

برای نشان دادن اهمیت مهاجران از کشورهای نزدیک داد آمار و ارقام نشان می دهد که یک شبه باقی می ماند در ایتالیا آمار 14 میلیون در سال گذشته در حالی که کسانی که از آلمان در آمد در 13.6 میلیون لبه ایتالیایی خود در 13.5 میلیون. اسپانیایی ها بودند بالا با 14.6 میلیون.

ایتالیا امیدوار است همچنین برای تشویق گردشگری داخلی ارائه کوپن به کاهش درآمد خانواده ها به صرف در هتل اردو و دیگر موسسات قبل از پایان سال است.

نه هر کس راضی به این مجموعه رهنمودهای یک شبه توسط دولت است که پیش بینی باز دوشنبه, میله, رستوران ها و مغازه ها و آرایشگری و زیبایی.

صاحبان رستوران در میلان اعتراض در مقابل در اصلی ایستگاه قطار شنبه گفت که قوانین باقی می ماند و معلوم نیست که کل نیاز بخش بیشتر کمک بتن از جمله لغو مالیات است. بسیاری از نگرانی آنها را دوباره باز تنها به بستن دوباره به دلیل عدم کسب و کار.

و سر از هتل فدراسیون در فلورانس گفت: ماسک مورد نیاز در فضاهای باز به نظر می رسید کار برکنار شده و در صورت نگه داشتن یک فاصله فیزیکی.

“ما درک نمی کنند که چرا یک توریست را به ماندن در تراس و یا در باغ هتل با یک ماسک” فرانچسکو Bechi گفت. “ما بسیار توجه به بهداشت و پیشگیری است. روشن و دقیق قوانین می تواند تضمین خدمات به مهمانان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de