ایتالیا گسترش مستند اسرائیل تدابیر ورود به توقف coronavirus

اما که تنها پس از مقامات چینی قرار داده عظیم قرنطينه در محل. در اطراف virus اسپرد مقامات آغوش کمتر سخت اما هنوز هم اقدامات تهاجمی.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: دولت تصمیم گرفته است به قرنطینه هر کسی که از خارج از کشور برای 14 روز. تصمیم می آید به سختی به یک ماه قبل از عید پاک و عید فصح به طور معمول مشغول سفر دوره است.

در ایرلند مقامات لغو تمام روز سنت پاتریک رژه در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش از جمله یکی در 17 مارس در دوبلین است که به طور معمول به تساوی یک و نیم میلیون نفر به خیابان های آن.

اسپانیا وزیر بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد که همه مدارس در داخل و اطراف مادرید از جمله مهد کودک ها و دانشگاه ها نزدیک به دو هفته پس از یک افزایش شدید در ویروس جدید تشخیص. افزایش caseload “حاکی از یک تغییر برای بدتر” وزیر سالوادور Illa گفت.

تلاش برای ارسال یک پیام از اعتماد به نفس در اقتصاد, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و همسر او راه می رفت در پاریس’ شانزه لیزه خیابان اما نگهداری یک متر امنیتی فاصله از رهگذران. “من از دست دادن با استفاده از قلب من,” او گفت که او دست تکان داد تا مردم را از راه دور.

چین گزارش داد فقط 40 مورد جدید از این ویروس در آن کمترین تعداد از ژان. 20. بیش از سه چهارم از این کشور زنده ماندن بیماران مبتلا به ویروس منتشر شده است از درمان. اما این کشور کند دوباره ظهور از هفته از سفر از محدودیت های آنه ویروس’ ادامه داد: تاثیر اقتصادی.

“کسب و کار ما این است که یک پنجم از آنچه قبل از آن بود گفت:” چنگ شنگ که کمک می کند تا اجرای یک ایستاده در پکن است که مبادرت به فروش سوسیس و کالباس و رشته فرنگی. “وجود دارد بسیار کمتر ترافیک پا. هیچ مردم وجود دارد.”

عفونت گزارش شده است که بیش از نیمی از کشورهای جهان و flashpoints شد فوران در سراسر جهان است.

“ما در حال کار برای زمان با ارزش زمان است که در آن دانشمندان می توانند تحقیقات دارو و واکسن” و در آن دولت می تواند کمک به انبار کردن تجهیزات حفاظتی گفت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که کشور گزارش شده بیش از 1100 موارد و همانطور که از روز شنبه اول آن دو مرگ.

در ایران تلویزیون دولتی گفت: این ویروس تا به حال به کشته شدن یکی دیگر از 43 نفر هل دادن رسمی تلفات به 237 با 7,161 موارد تایید شده. اما بسیاری از ترس دامنه بیماری است که به مراتب گسترده تر وجود دارد. کره جنوبی گزارش 165 بیشتر موارد آوردن مجموع آن به 7,478.

در ایالات متحده, که در آن بیش از 600 عفونت و 26 مرگ و میر گزارش شده بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا پس از روز معطل ماندن در دریا در حالی که ده ها تن از آن روی مورد آزمایش قرار گرفتند.

ناوگان اتوبوس و هواپیما آماده بودند به ماهوت پاک کن زدن بیش از 2000 مسافر به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه. حداقل 21 نفر سرنشین تایید شده است به عفونت است.

در واشنگتن پایتخت را از حضور در مطب پزشک گفت: “چند” اعضای کنگره در تماس با یک فرد که با حضور سیاسی اخیر کنفرانس و پس از آن توسعه یافته COVID-19. آنها “باقی می ماند در سلامت خوب” دفتر گفت. سه نفر از اعضای کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و مظنونان حمله به دانشگاه داگ کالینز و پل Gosar گفت: آنها جدا خود پس از تعیین آنها در تماس با فرد است.

پس زودتر بسته شدن مرزهای زمینی خود با عربستان سعودی قطع هوایی و دریایی سفر به و از, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی. تمام عربستان مدارس و دانشگاه ها بسته آغاز و تا روز دوشنبه.

قطر قطع سفر به 15 کشور و گفت: تعطیل کردن مدارس و دانشگاه ها آغاز روز سه شنبه.

سازمان سالانه هولوکاست یاد مارس در جنوب لهستان به تعویق افتاد و در این سال با توجه به coronavirus نگرانی و مقامات فوتبال گفت: حداقل چهار اصلی مسابقات در فرانسه و آلمان و اسپانیا — محل را با طرفداران.

___

گلر گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کن Moritsugu در پکن; Lori Hinnant در پاریس; Maria چنگ و کارلو Piovano در لندن; نیکول Winfield در رم; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de