ایتالیا برطرف بلند مستند رهبران فشار واکسن تلاش

مردم در سخت-آمار اسپانیا جرأت را برای اولین بار برای کوتاهی مو و یا مواد غذایی را-outs اما بسیاری از مغازه های کوچک هنوز هم بسته شد به عنوان صاحبان کار در جلسه سخت سلامت و بهداشت دستورالعمل. همسایه پرتغال نیز کاسته آن سلول اقدامات و مجاز فروشگاه های کوچک برای باز کردن.

در غرب اروپا در لبه ایسلند نیز بازگشایی سالن مو — همراه با مدارس دندانپزشکان و کسب و کارهای دیگر — پس از این کشور رام آن شیوع ویروس.

در خاورمیانه و لبنان به رستوران ها اجازه می دهد برای باز کردن در 30 درصد ظرفیت در طول روز شروع دوشنبه. اما بسیاری از صاحبان کسب و کار گفت: آنها نمی بازگشایی چرا که آنها خواهد بود از دست دادن پول بیشتر اگر آنها تحت عمل چنین محدودیتهایی در یک اقتصاد متزلزل. کافه ها و باشگاه ها و میله های زندان دستور داده شده است به ماندن بسته از طریق ژوئن.

هند اجازه برخی از فعالیت های اقتصادی به سر پس از پنج هفته توقف حتی در حالی که با سرعت از عفونت کمی شتاب. این مستند به دست یک رکود در گسترش ویروس اما باعث شده بسیار زیاد سختی برای هند ضعیف است.

حدود 1.5 میلیون آفریقای جنوبی بازگشت به کار پس از پنج هفته مستند. معدن و ساخت و انتخاب بخش خرده فروشی شروع بازگشایی تا 30 درصد از نیروی کار خود را. قطار, اتوبوس و مینی بوس خصوصی و تاکسی از سر گرفته شد عملیات با کاهش اشغال و آفریقای جنوبی باید پوشیدن ماسک ،

روسیه گزارش داد افزایش مداوم تعداد عفونت های سوخت نگرانی ملت را در بیمارستان می تواند غرق شود. مقامات می گویند که گسترده تر تست شده منجر به افزایش است. اقتصاد روسیه شده است تا حدی بسته از اواخر ماه مارس و مستند اقدامات تمدید شده است از طریق آوریل 11.

دولت ها در سراسر جهان گزارش شده 3.5 میلیون عفونت و بیش از 247,000, مرگ و میر, از جمله بیش از 67,000 مرده در ایالات متحده با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز. به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

در حال توسعه یک واکسن خواهد بود که کلید به بازگشت به کمتر محدود زندگی روزمره است. روز دوشنبه یک اتحاد از رهبران جهان بود که برگزاری یک مجازی اجلاس امید به درام تا حدود 4 میلیارد یورو ($4.37 میلیارد دلار) برای واکسن تحقیقات برخی از 2 میلیارد یورو برای درمان و 1.5 میلیارد یورو برای تست. مقامات می گویند که مقدار فقط آغاز است.

رهبران فرانسه و آلمان و ایتالیا و نروژ و اتحادیه اروپا گفته اند که پول مطرح خواهد شد کانال عمدتا از طریق سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناخته شده. اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون امیدوار بود که ایالات متحده را در بخشی اما آن باقی مانده است معلوم نیست چه نقشی اگر هر واشنگتن ممکن است بازی در کنفرانس کشورهای کمک کننده.

آلمان وزیر بهداشت وجود دارد گفت: “امیدوار کننده” تحولات اما هشدار داد که توسعه واکسن یکی از بزرگترین چالش ها در پزشکی است.

“من خواهد بود خوشحالم که اگر ما موفق شد در چند ماه اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه” ینس Spahn گفت: ARD تلویزیون در روز یکشنبه. “همچنین می تواند به این علت که البته می توان شکست ما را دیده اند که با سایر واکسن ها تزریق کرد.”

___

Moulson گزارش از برلین. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net